1. Haberler
  2. Siyaset
  3. GÜLEÇ, “ÜRETİCİMİZİN TALEPLERİ YERİNE GETİRİLECEK”

GÜLEÇ, “ÜRETİCİMİZİN TALEPLERİ YERİNE GETİRİLECEK”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ve Demokrat Parti ilçe yönetimi her hafta Cumartesi günü hizmet veren ve havzanın en büyük hayvancılık merkezi olan Ödemiş canlı hayvan pazarını ziyaret etti.

CANLI HAYVAN PAZARININ EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ ZEMİN’İ DİĞERİ İSE ÇATISIDIR

Üretici ile bir araya gelen ve hayvan pazarı ile ilgili olarak var olan sorunları kendilerinden dinleyen Güleç “Ödemiş’te bugüne kadar hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın istek ve talepleri maalesef dikkate alınmamış ve kendilerine değer verilmemiştir. Canlı hayvan pazarının en büyük sorunlarından biri zemini diğeri ise çatısıdır. Burada ekmeğini kazanmaya çalışan üretici için bu alan daha uygun ve kullanılabilir duruma getirilmelidir. Ayrıca hayvanlarımıza da eziyet olmaktadır. Yerel yöneticiler üreticilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına en iyisini yapmak zorundadır. Yıllarca bahaneler ardına sığınıp Ödemiş halkı mağdur edilmiş ve edilmeye devam etmektedir. Biz geldiğimizde bugün olduğu gibi Ödemiş Canlı Hayvan Pazarı’nda alıcı ve satıcılarla bir araya gelerek ve sürekli iletişim halinde bulunarak sorunları en kısa sürede çözeceğiz. Üreticimizin her daim yanında olacağız. Biz onlara güveniyoruz onlarda bize güvensin. El birliği ile kentimizde ki bütün sorunları tek tek çözeceğiz. İstedikleri zaman kendisine ulaşabilecekleri bir belediye başkanları olacak” dedi.

TAVUK PAZARI DÜZENLENMELİ

Daha sonra  yine Ödemiş’te bulunan ve özellikle organik beslenme açısından büyük önem arz eden tavuk pazarına geçen ve oradaki  üreticilerin sorun, istek ve taleplerini dinleyen Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Güleç, “Dışarıdan bakıldığında özellikle bu alanın görsellik açısından daha iyi bir duruma getirilmesi gerektiğini tespit ettik. Hem hayvan pazarı, hem de tavuk pazarı için gerekli planlamaları yapacağız. Göreve geldiğimiz günden itibaren hiç vakit kaybetmeden Ödemiş’in her bir noktasını tek tek yeniden inşa edeceğiz“ dedi.

 

Haber Merkezi

GÜLEÇ, “ÜRETİCİMİZİN TALEPLERİ YERİNE GETİRİLECEK”

Yorumlar kapalı.