Göztepe çıkışa geçti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Göztepe, oynadığı akıbet 3 grup maçında 2 galibiyet, 1 el birliği alarak 7 benek topladı ve 9. sıraya derece yükseldi.

Yeni sezona biçimsiz birlikte antre yaparak ligde oynadığı evvel 3 maçta 2 mağlubiyet, 1 el birliği düzlük Göztepe, taraftarlarını manzara kırıklığına uğratmıştı. Daha sonraları beceri yönetmen Radomir Kokovic yönetiminde derin birlikte düzentileme programını devreye sokan sarı-kırmızılı beceri heyet, bu kere de ligde çıkmış olduğu akıbet 3 yarışmada 2 galibiyet, 1 el birliği alarak 7 benek yakaladı ve 9. sıraya derece yükseldi. Özellikle aut sahada oynadığı mücadelelerde şimdi hezimet yüzü görmeyen Göztepe’nin ayrımsız performansı iç sahadaki maçlarda da ifşa etmek düşüncesince derin efor harcamış olduğu kaydedilirken, Teknik Direktör Radomir Kokovic ve yardımcılarının Gürsel Aksel’deki biçimsiz gidişatı sonlandırmak düşüncesince bu hafta oynanacak Adanaspor müsabakasını amaç namına belirlediği öğrenildi.

Öte taraftan Göztepe, Adanaspor’u aşınmış etmesi yerinde bu mevsim evvel kere play-off hattına intisap şansını elde edecek.

Kaynak: IHA

Göztepe çıkışa geçti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir