Gizli ortağın eski İl Başkanı’ndan CHP İzmir Kongresi sonrası sert eleştiri

Cumhuriyet Halk Partisi ile seçimler sırasında gizli protokol imzalayan Zafer Partisi'nin eski İzmir İl Başkanı Seçkin Boyunağa, CHP İzmir İl Kongresi sonrası sert eleştirilerde bulundu.

Gizli ortağın eski İl Başkanı'ndan CHP İzmir Kongresi sonrası sert eleştiri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Kiraz’dan Turgay Kılıç’ın haberine göre Cumhuriyet Halk Partisi ile seçimler sırasında gizli protokol imzalayan Zafer Partisi’nin eski İzmir İl Başkanı Seçkin Boyunağa, CHP İzmir İl Kongresi sonrası sert sözler söyledi. Kongre sırasında bir kez daha başkan seçilen Şenol Aslanoğlu’nu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i hedef alan Boyunağa, “Tunç, Heval, Şenol ile ranta devam. İnsanları işleriyle tehdit ettiniz, imza vermelerini, aday göstermelerini engellediniz. Rant düzeninin bozulmaması için kapılar arkasında oyunlar oynadınız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Heval Savaş Kaya, Tunç Soyer ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yaptığı toplantı sonrasında da sert ifadeler kullanan Boyunağa, “belediye başkanlarını, ilçe başkanlarını arayıp biz ne dersek yapmaya mecbursunuz dediniz. Tunç ve Heval suç ortaklarının seçilmesi için ortalığı ayağa kaldırdı. Kendileri yetmedi Canan Kaftancıoğlu’nu devreye soktular. Atatürkçü İzmirliler siz sustukça Cumhuriyet düşmanları İzmir’i ele geçirdi. Susarak siz de bu suça ortak oluyorsunuz. Zaten CHP’de söz hakkı kalmayan Atatürkçüler İzmir için konuşun artık susmayın” dedi.

Haber merkezi

Gizli ortağın eski İl Başkanı’ndan CHP İzmir Kongresi sonrası sert eleştiri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir