GENÇLER YAZARLARLA BULUŞTU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği, “Yazarlarla Gençlik Buluşuyor” projesi kapsamında, Ödemiş Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi’nde söyleşi ve imza günü gerçekleşti. Söyleşiye İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği Başkanı Nurgül Ekeke, Cem Erdeveciler, Sevil Yörükoğlu,  Nurdan Aladağ gibi değerli şair ve yazarlar konuk oldu. Ayrıca Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi Müdürü, Mehmet Sıddık Kaya ve Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Şube Müdürü, Ahmet Turan Yüzük’te söyleşiye katıldılar. Yazarlar ve şairler, kendi hayatlarından ve eserlerinden bahsettiler ve şiirler okudular. Bazı öğrenciler yazarların şiirlerini okudular. Söyleşiden sonra konuklar liseli gençler için kitaplarını imzaladılar.

 

Haber Merkezi

GENÇLER YAZARLARLA BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 15:04

  Les téléphones mobiles Samsung ont toujours été l’une des marques les plus populaires sur le marché avec une variété de fonctionnalités, l’enregistrement vocal étant l’une d’entre elles.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 21:45

  Existe – T – Il un meilleur moyen de localiser rapidement un téléphone portable sans être découvert par celui – Ci? https://www.mycellspy.com/fr/tutorials/how-to-locate-the-other-party-location-by-camera/

  Cevapla