Feridun Yılmazlar Beydağ için yeniden aday adayı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar belediye başkanlığı için yeniden aday adaylığını açıkladı. Sevenleri ile Beydağ Belediyesi’nden CHP ilçe binasına yürüyerek gelen Feridun Yılmazlar belediye başkanlığı döneminde yaptığı çalışmalar ve yeni dönemde yapmak istediği faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in de hazır bulunduğu basın açıklamasında konuşan Yılmazlar şunları söyledi:

Çok değerli CHP’liler canım ailem, aramızda çok değerli İlçe Başkanım, Kadın kolları, Gençlik Kolları Başkanları, Ödemişimizin çok değerli Belediye Başkanı, Oda başkanlarım, muhtarlarım, meclis üyesi arkadaşlarım, yeni hizmetler müdürlerim ve çok kıymetli Cumhuriyet Halk Partililer, benim her zaman söylediğim, savunduğum mutlu insanların yaşadığı Beydağ’daki aday adaylığı açıklamama hoş geldiniz.

Değişimin ve özgürlüğün umudu bitmeyen görev aşkıyla 5. yılımıza yaklaştık. 5 yıl içinde aynı Mart 2019 öncesi gibi bugün de aynı heyecanı ve aynı duyguları yaşıyoruz Sizler bizim yanımızda olduktan sonra bize 2019’da verdiğiniz büyük destekten dolayı çok teşekkür ediyorum Sizlere ben ve meclis üyelerim adına teşekkür ediyorum.

Biliyorsunuz partimiz de bir büyük değişim oldu ben de bu İzmir’de 56 delegeden biriydim. Ben de sizlerden ne aldıysam örgütümden oda başkanlarımdan, vatandaşlarımdan ne aldıysam aynısına gittim Ankara’da uyguladım ve bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nin insanlara umut olmasında geleceğin garanti altına alınmasında, özgürlüklerin yaşanmasında benim de katkım var.

Umut, iş, özgürlük. İşe oradan başladık arkadaşlar. Bu ilçede 10 yıldır benim işçi arkadaşlarımın sendikası yoktu önce, sendikayı getirdim arkadaşlarımın geleceğini güvene altına aldım. Ben vatandaşıma kardeşlerime bize hizmet edenlere verilen bir ayrımcılık var, yukarıdaki ayrımcılığa karşı sendikayı çağırdım, ek sözleşme imzaladım, iyileştirme yaptım arkadaşlar. Seyyanen zamlar değil gerçekler zamlar verildi arkadaşlar. 2019’da aynı burada demir yığınları üzerinde boya kutularının yanında açıklama yapmıştım.

Ben halkım, ben sizlerden biriyim. Ben farklı bir şey yapmadım, yapmam da. Sizlerden aldıklarımı sizlere veririm .Döneminde kurucu başkanımız Mehmet Şentürk Allah rahmet eylesin arkasından yine Enver Kırcan, Mehmet Bağcı, Fethi Mercan abilerim hepsi vefat ettiler onları en güzel şekilde yolcu ettim üzerinize düşen hizmet etmiş olan büyüklerime geçmişe yad ediyorum hayatta olanları da uzun ömürler diliyorum.

2019’da sizlerin değerli katkılarıyla oylarıyla belediye başkanı oldum. Kimseyi ayrıştırmadan hizmet vereceğim demiştim ve öyle de yaptım. İki yılımız Covid’le geçti. Ama Covid’i en güzel şekilde yöneten belediyelerden biriyim. Her yeri güzelce ilaçlattık neredeyse hiç vaka yoktu. İlçede 12 bin nüfus var 65 bin maske dağıttık. Bu süreci en güzel şekilde aştık.

Seferihisar’da yangın oldu, tsunami oldu. İzmir depreminde Beydağ halkıyla beraber depreme yardımcı olduk. Her şartta bu ülkeye hizmet etmeye çalıştık ne olursa olsun bizim için engel değildi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Ödemiş Beydağ demeyi kaldırdık. 16 fuara katıldık. Artık İzmir Beydağ deniyor. Kestanemizi tanıttık. Festival düzenledik Tunç Soyer’in katılımıyla. Elek altı kestanemizi işleyip çöl yak hastalarına derman oluyoruz. Beydağ Kalesi, burayı boş halde teslim almıştım, 5.1 milyon harcadık sadece tavanı kaldı, yakında orayı da Beydağlı vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Tarihe, kültüre, spora destek olmaya çalışıyoruz. Köy ürünleri pazarımızın üstüne bir çatı yaptık, kadınlarımız o organik pazarda satış yapıyor. Ovacık yayla da iki sene de bir asfalt yapılırdı oraya kökten bir çözüm getirmek istedik, Tunç Soyer’in destekleriyle dağın başına 8.5 km sıcak asfalt yaptık. Sadece tarıma destek olmadık. Aynı zamanda yayla turizmi, her geçen gün ürün çeşitliliği artıyor, arazi değerleri artıyor.

Barajın önündeki alanı Beydağ Belediyesine kazandırdık. 45bin metresi kiralandı. Şuan tek mezbahası olan Beydağ Belediyesidir. Yanına kasap ve veteriner alarak güçlendirdik. Bu da bizim farkımız. Beyköy meydanını komple yeniledik. Aynı zamanda Adagüre meydanı. Parklarımızı da yeniledik ve yeni parklarımızın açılışlarını da yapacağız. Sütlerin saklanması için, 3 tane tank aldık ve jeneratörle birlikte Tarımsal Kalkınma Kooperatifine hediye ettik. Çocuklarımız için portatif bir havuz kuruyoruz. Önümüzdeki yıllarda da sabit güzel bir havuz yapacağız. Beydağ Belediyespor’u Süper Amatör lige çıkardık. Pandemi de evden çıkamayan kızlarımız için kız voleybol takımı kurduk. Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmamak için, her meydana Atatürk büstü koyduk.

Beydağ’a doğal gaz 2026’da gelir dediler, işin ucunu bırakmadım, doğalgazı Beydağ’a kazandırdım. Artık soba yakma derdi yok. Engelliler için Ege’de ikincisini açtık. Otistik, beyin gelişimi az , dikkat eksiği olan çocuklarımıza orda eğitim veriyoruz, spor yaptırıyoruz. Küçük işleri saymıyoruz. Partimiz bizi aday gösterirse biz de yaptığımız çalışmaların çok daha fazlasını yapacağımıza söz veriyoruz. Hangar Düğün salonunu yaptık artık kışın düğün yapacak yerimiz var. Yanında yine yazlık kır düğün salonumuz önümüzdeki yıl hizmetinizde. Bu duygularla bize destek veren katılan herkese teşekkür ediyorum. Aday kim olursa olsun , her zaman altı okun altında çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerden de tek isteğim aday kaygısı olmadan aday ayrımı yapmadan birleşmeye devam ediyorum. Herkese teşekkür ediyorum.

Haber Merkezi

Feridun Yılmazlar Beydağ için yeniden aday adayı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 09:51

  How do I know who my husband or wife is chatting with on WhatsApp, then you are already looking for the best solution. Eavesdropping on a phone is much easier than you realize. The first thing to install a spy application on your phone is to get the target phone.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 16:32

  Is there a better way to quickly locate a mobile phone without being discovered by them?

  Cevapla