Feridun Yılmazlar Ankara’da

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar Cumhuriyet Halk Partisi Beydağ İlçe Başkanı Özlem Kaynak ile birlikte Ankara’da bazı ziyaretlerde bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar Geçtiğimiz günlerde belediye başkanlığı için yeniden aday adaylığını açıklamıştı. Sevenleri ile Beydağ Belediyesi’nden CHP ilçe binasına yürüyerek gelen Feridun Yılmazlar belediye başkanlığı döneminde yaptığı çalışmalar ve yeni dönemde yapmak istediği faaliyetler hakkında bilgi vermişti. Başkan Feridun Yılmazlar yaptığı açıklamadan kısa bir süre sonra Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i makamında ziyaret etti.

 

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar yaptığı ziyaret sonrası şunları söyledi:

Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i Genel Merkezimizde, CHP Beydağ İlçe Başkanımız Özlem Kaynak ile ziyaret ederek başarı dileklerimizi ilettik.

Sayın Genel Başkanımıza nezaketi ve bizlere gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim.

Önümüzdeki yerel seçimler için hız kesmeden çalışıp başarıyı hep birlikte getireceğiz.

Yolumuz açık olsun.

 

Haber Merkezi

Feridun Yılmazlar Ankara’da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 10:32

  Para esclarecer completamente suas dúvidas, você pode descobrir se seu marido está traindo você na vida real de várias maneiras e avaliar quais evidências específicas você tem antes de suspeitar que a outra pessoa está traindo.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 17:12

  Como recuperar mensagens de texto excluídas do celular? Não há lixeira para mensagens de texto, então como restaurar mensagens de texto após excluí – Las?

  Cevapla