Ersun Yanal’dan Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç camiayı bilen Türk bir teknik direktörü takımın başına getireceğini açıklamasının ardından gözler yerli hocalara çevrildi. Başkan Koç'un bu sözlerinden sonrası gündeme gelen isimlerden biri olan teknik direktör Ersun Yanal' dan Fenerbahçe açıklaması geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe ‘de olağan mali genel kurul, ülker spor ve etkinlik salonu’ nda düzenlendi. Başkan Ali koç çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koç, teknik direktör konusuna da açıklık getirdi. Teknik direktör konusunda tüm görüşleri topladıklarını ve Türkiye’yi ve ligi bilmeyen bir isimle yeni sezona başlamama kararı aldıklarını açıkladı.

Gelecek sezon için takımın başına gelecek olan teknik direktörün Fenerbahçe’ nin DNA’sını iyi bilen bir isim olmasını düşündüklerini söyledi. Başkan Ali Koç konuşmasını şu şekilde devam etti“Türkiye’yi hiç bilmeyen, Türkiye’de hiç çalışmamış bir hocayla yeni sezona başlamamızın çok büyük risk taşıdığına karar verdik ifadelerini kullandı.

Koç, Türk hocayla çalışmalarının kendileri için iyi olacağını düşündüklerini vurgulayarak, “İnşallah önümüzdeki sezon yönetim kurulunda camiayı çok iyi bilen bir Türk hocayla çalışmanın bizim için iyi olacağını düşünüyoruz. Biz kimle devam edeceksek, hocamız kim olacaksa olsun 7’den 70’e kenetlenmediğimiz taktirde ağzınızla kuş tutsanız başarı gelmeyecektir bunu bilin. Çok fazla dış etkenle mücadele etmek zorunda kalıyoruz” açıklamasını yaptı.

Öte yandan, Ali Koç’ un bu açıklamaları sonrası bütün dikkatler, İsmail Kartal, Aykut Kocaman, Volkan Demirel, Sergen Yalçın ve Ersun Yanal’ a döndü.

Haber Merkezi

 

 

Ersun Yanal’dan Fenerbahçe açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir