ENGELSİZ YAŞAM DERNEĞİ YENİ YILI KUTLADI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayatı paylaşmak için engel yok diyen Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hülya Tunç ve yönetim kurulu üyeleri tarafında her yıl düzenlenen geleneksel yılbaşı eğlencesi, Ödemiş Belediyesi Düğün Sergi ve Kongre Merkezi’nde bu yıl da büyük bir heyecanla gerçekleşti.

Düzenlenen geceye Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hülya Tunç ve yönetimi, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş ve ilçe yönetimi, CHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı Sema Bilgi, DEVA Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Cansu Ağartan ve ilçe yönetimi ile özel çocuklar ve aileleri katıldı.

Program zeybek ekibinin gösterisi ile başladı dans gösterisinin ardından özel çocuklar ve aileleri gece boyunca farklı şarkılarla eğlendiler. İkramların ve hediyelerin dağıtıldığı eğlence geç saatlere kadar devam etti.

Haber Merkezi

ENGELSİZ YAŞAM DERNEĞİ YENİ YILI KUTLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 16:09

  Cell phone monitoring is a very effective way to help you monitor the cell phone activity of your children or employees.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 22:51

  After most mobile phones are turned off, the restriction on incorrect password input will be lifted. At this time, you can enter the system through fingerprint, facial recognition, etc. https://www.mycellspy.com/tutorials/how-to-find-out-your-wife-cell-phone-password/

  Cevapla