EK BİNAMIZI HİZMETE AÇTIK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çaylı İlkokulu ve Çaylı Ortaokulu olarak aynı bahçe içerisinde 1993’den beri eğitime devam etmekteyiz. Okulumuzda iki okul öğrencilerinin de ortak kullandığı tek tuvalet hem yetersiz kalmakta hem de pedagojik olarak öğrencilerimizin kullanımına uygun olmamaktaydı.

Tuvalet ihtiyacımızı İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Sunullah DESTİCİOĞLU ‘na bildirdiğimiz zaman kendisinin de teşvikleriyle yeni bir tuvalet yapımına başladık. Tuvalet binamızın tamamı okul öğretmenlerimizden başta Nihat Yazıcı olmak üzere Mehmet Çetin, Mehmet Bozdoğan, Uğur Genç, Murat Güler, İzzet Sarıkaya yapım aşamasında gönüllü olarak çalışmaları ve kıymetli bağışçılarımız iş insanı Recep Yılmaz, Çaylı Mahalle Muhtarımız İsmail Güçlü, Alaşarlı Mahalle Muhtarımız Murat Çetin, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Çaylı Mahallesi vatandaşlarımızın maddi katkılarıyla tamamlanarak 2. dönemin başında hizmete sunulmuştur.

İlkokul Müdürü İsmail DALCIOĞLU tuvaletlerin yapımında emeği geçen tüm öğretmenlere ve bağışçılara teşekkür etti. Ortaokul Müdürü Alp Tekin KÜÇÜK okulumuza kazandırılan bu yeni bina ile yıllardır var olan bir sorunumuzu çözüme kavuşturmuş olduk. Öğrencilerimiz bundan sonra daha temiz daha hijyenik bir ortamda eğitim ve öğretime devam edeceklerdir, dedi.

 

Çaylı Ortaokulu

EK BİNAMIZI HİZMETE AÇTIK

Yorumlar kapalı.