Efe Dağcılık’ta hazırlıklar sürüyor

Efe Dağcılık’ta hazırlıklar sürüyor
Bu haber 25 Kasım 2021 - 10:59 'de eklendi

Efe Dağcılık’ta hazırlıklar sürüyor

Efe Dağcılık Kulübü, 28 Kasım Pazar günü Gölcük-Artıcak-Subatan rotasında yürüyüş etkinliği düzenleyecek. Efe Dağcılık Kulübü temsilcilerinden Mehmet Taşlı, “Yürüyüşün 15 km ve beş saat sürmesi bekleniyor. Orta zorlukta bir rota burası. Gölcük Gölü etrafını yürüdükten sonra burada saat 14.30’da alışveriş, gezi ve piknik molası verilecek. 17.00 gibi aracımızla dönüşe geçeceğiz. Etkinlik ile ilgili zaman, zorluk ve mesafe ölçütleri değişim gösterebilir. İklim, arazi, katılımcı ve acil olay-faktörlere göre bunlar kısalıp uzayabilmektedir. Katılımcılar, sadece ulaşım ücretine katılacaklar.  Yürüyüşte malzemesi olarak sırt çantası, baton, yağmurluk, şapka, su, yiyecek ve yedek kıyafet bulundurmalıdır. Yaylada havanın soğuk olacağını dikkate alalım. Etkinlik sırasında 10 derece ve yağışlı olması bekleniyor.

Son başvuru tarihi cumartesi

Etkinliğe katılmak isteğe bağlıdır. Etkinlik sırasında oluşabilecek her türlü zarar, kaza, kayıp ve olumsuzluklardan kulüp ve etkinlik görevlileri sorumlu değildir. Etkinlik görevlileri, etkinliğe katılmak isteyenleri gerekli gördüğünde etkinliğe almayabilirler. Etkinlik katılımcıları; ekip halinde hareket etmeye, disipline, söylenen talimatlara ve güvenlik kurallarına uymakla yükümlüdür. Katılımcılar, hem ekip hem de bireysel güvenliğini sağlayarak hareket etmek zorundadır. Etkinliğe katılmak isteyenler, yönetim kurulu üyemiz Sema Özkul’a T.C. kimlik numaralarını ve HES kodlarını bildirmelidir.

Etkinliğe katılmak isteyenlerin 27 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’e kadar WhatsApp grubumuza ad, ve soyadları ile ‘Etkinliğe Katılıyorum’ yazmaları gerekmektedir. Katılım iptali, cumartesi öğleye kadar bildirilmelidir. Sebepsiz katılmama veya geç bildirme durumunda ulaşım ücreti ödenmesi mecburidir. Etkinlik için rehberlik ücreti, etkinlik ücreti ve ticari bir amaçla ücret talep edilmemektedir” dedi.

Ayşe Mingir