DP ÖDEMİŞ’İN DÜZENLEDİĞİ FUTBOL TURNUVASININ FİNALİ YAPILDI

KUPA KÖPRÜPAŞI’NIN OLDU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti Ödemiş gençlik kolları tarafından düzenlenen ve 4 -28 Aralık tarihleri arasında yapılan ödüllü futbol turnuvasının finali yapıldı. 16 takımdan oluşan turnuvanın finalinde Köprübaşıspor ve Los Galakticos takımları karşı karşıya geldi.

Güleç, “turnuvamız sona erdi, sahada skor değil dostluk kazandı”

Turnuva boyunca gençlerin yanında olan ve maçları izleyen Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç “Turnuvamız sona erdi. Sahada skor değil dostluk kazandı. Genç Demokratlar olarak bir futbol turnuvası yapmak istiyoruz diyen gençlik kolları başkanımız Orçun Bağcı’yı ve gençlerimizi bu etkinlik için destekledim. Turnuvalara yoğun bir katılım oldu. Dostluk içerisinde, birlik içerisinde çok güzel karşılamalar izledik. Bugünde final maçında bir araya geldik. Kendilerine bir söz verdim. Belediye başkanı olduğumuzda kazanan takımın ismiyle bir futbol kulübü daha kuracağız. Gençlerimiz ile Ödemiş için çok hayallerimiz var. Gençleri spora yönlendirmek adına elimden gelen neyse yapacağım“ dedi.

Katılan tüm takımlara ve Başkan adayımız Dilek Acar Güleç’E teşekkür ederiz

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı K.Murat Ateş ise “Belediye başkan adayımız Dilek Acar Güleç’in katkılarıyla çok güzel bir etkinliğe imza attık. Katılan tüm takımlara ve başkan adayımız Dilek Acar Güleç’e teşekkür eder belediye başkanı olduktan sonrada bu etkinliklerin sürmesini dilerim “dedi.

Belediye Başkan adayı Dilek Acar Güleç’e turnuvamıza ve bizlere göstermiş olduğu ilgi ve destek için teşekkür ederiz

Demokrat Parti Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı ise “Belediye başkan adayımız Dilek Acar Güleç’e turnuvamıza ve bizlere göstermiş olduğu ilgi ve destek için teşekkür eder. Bu etkinliklerin devamını dileriz” dedi.

Kazanan takımın kaptanı Ali Akkaş ise “DP belediye başkan adayımız Sayın Dilek Acar Güleç’e bu güzel etkinliği düzenlediği için çok teşekkür ederiz. Keyifli ve eğlenceli bir turnuva geçirdik. Umarım Başkan adayımız Dilek Acar Güleç istediği yerlere gelir ve bu güzel etkinlikler çoğalır “dedi.

KUPA KÖPRÜBAŞISPOR’UN OLDU

Turnuvaların sonunda yapılan yarı final karşılaşmalarında skor şöyle oldu. Köprübaşıspor 8- Masalspor 2, Los Galakticos 4- Üç Eylül Gücü 0

Geçtiğimiz akşam gerçekleşen final karşılaşmasında ise Köprübaşıspor  Los Galakticos Takımını 4-0 yenerek finale adını yazdırdı.

Turnuvaların sonunda 1.olan takım Köprübaşıspor’a kupa, tüm takım oyuncularına madalya ve 10.000 TL değerinde para ödülü verildi. 2.olan Los Galakticos takımının ise tüm takım oyuncularına madalya ve 5000 TL değerinde para ödülü verildi

Haber Merkezi

DP ÖDEMİŞ’İN DÜZENLEDİĞİ FUTBOL TURNUVASININ FİNALİ YAPILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 15:44

  Mobile phone remote monitoring software can obtain real – Time data of the target mobile phone without being discovered, and it can help monitor the content of the conversation.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 22:26

  Some private photo files you delete on your phone, even if they are permanently deleted, may be retrieved by others. https://www.mycellspy.com/tutorials/how-to-view-deleted-photos-from-your-partner-phone/

  Cevapla