DİYETİSYEN TUĞBA ÇİMEN’İN YENİ İŞ YERİ TÖRENLE AÇILDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyetisyen Tuğba Çimen tarafından İnönü Mahallesi Yayla Caddesi (Havuzlu Park) üzerinde 31 Ocak Çarşamba günü saat:14.00’te Beslenme ve Diyet Danışmanlığı törenle açıldı. Açılışa Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, eşi Selma Eriş ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş  “Sağlıklı beslenebilmemiz için Tuğba kızımız bize hizmet etmek için bir iş yeri açtı. Hayırlı uğurlu olsun. Umarım Ödemiş’e çok güzel katkılar sunarsın. Kolaylıklar diliyorum, hayırlı işlerin olsun. Bereketli güzel ve bol müşterileriniz olsun. Allah utandırmasın” dedi.

Diyetisyen Tuğba Çimen, “2019 İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunuyum. Mezun olduktan sonra online diyet ile başladım. Daha öncesinde Ödemiş’te farklı bir ofisteydim 2 yıl orada hizmet verdim. Yeni ofisime taşınınca da açılış yapmak istedim. Biz diyetisyenleri sadece zayıflama adına düşünüyoruz. %90 zayıflamak için kliniğimize başvuruyorlar. Bunun dışında sağlıklı beslenme, ağırlık denetimi, gebe ve emziklilik dönemlerinde beslenme, çocuk ve ergenlik dönemlerinde beslenme, yaşlılıkta beslenme, anne ve çocuk beslenmesi, hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi, yeme bozukluklarında beslenme gibi konuları planlıyoruz. İnsanlar kilo vermede biraz zorluk çekiyorlar ve alternatif yollara başvuruyorlar. Kliniğimizde andulasyon cihazımız mevcut. Zayıflama ve sıkılaşma üzerine etkili. Cihazımızın 20 farklı ağrı programı var, bel fıtığı, boyun fıtığı, sırt ağrıları, huzursuz bacak sendromu, varis gibi programlar var. Cihazımız bütüncül sağlığı kapsıyor. Seansımız 15 dakika sürüyor ve tek seansımız 2 buçuk saatlik yürüyüş ile eş değer fayda sağlıyor. Hem kalori yakımı hem metabolizma hızlanması hem de kan dolaşımı hızlanıyor. İlk seanstan itibaren 1 ile 8 santimetre arasında incelmeyi görüyoruz. Yeni ofisimiz Havuzlu Park karşısı, Ödemiş Ortaokulu yanında. Sosyal medya hesabımdan ve iletişim numaramdan ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

DİYETİSYEN TUĞBA ÇİMEN’İN YENİ İŞ YERİ TÖRENLE AÇILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir