DEMOKRATLAR ÖDEMİŞ’TE BİRLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞACAK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı, 2 Şubat 2024 Cuma akşamı Kültürpark karşısında bulunan Ödemiş Belediyesi Nikah, Düğün ve Kongre salonunda birlik ve dayanışma yemeği düzenleyecek.

Yemeğe Demokrat Parti İzmir Milletvekilleri Haydar Altıntaş, Mehmet Salih Uzun, İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt, Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Ozan Demirbaş, İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Ödemiş İlçe Başkanı K. Murat Ateş ve yönetimi ile Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Demokrat Parti Ödemiş Meclis Üyesi Adayları, diğer ilçelerin ilçe başkanları ile çok sayıda davetli katılacak.

Konuyla ilgili olarak konuşan Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı K. Murat Ateş “Ödemiş’te belediye başkan adayımız Dilek Acar Güleç ile bu seçimi kazacağımıza eminiz. Belediye başkan adayımız, yönetimimiz, gençlik ve kadın kollarımızla daha güzel bir Ödemiş için seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birlik ve beraberliğimizi arttırmak ve dayanışmamızı sürdürmek için il ve ilçe yönetimlerimizle, belediye başkan adaylarımız ve Demokrat Parti’ye gönül verenler ile bu yemekte buluşacağız“ dedi.

Haber Merkezi

DEMOKRATLAR ÖDEMİŞ’TE BİRLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞACAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir