1. Haberler
  2. Sinema
  3. Deadpool 3 ile ilgili bilinmeyen detaylar

Deadpool 3 ile ilgili bilinmeyen detaylar

Deadpool serisinin 3. filmi ile alakalı merak edilenler...

Deadpool 3 ile ilgili bilinmeyen detaylar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marvel’ın çok sevilen Deadpool serisinin 3. filminin ne zaman çıkacağı Marvel severler tarafından merak ediliyor. Deadpool serisinin kendini diğer Marvel serilerinden ayıran en büyük özelliği de alışılmamış mizah anlayışı ile kendini ön plana çıkartması. Yeri geldiğinde boyutları kırıp izleyecisiyle bile konuştuğu sahneleriyle bilinen Deadpool, tekrardan Ryan Reynolds ve Marvel dünyasından bilinen bir çok isim ile geri dönüyor.

İşte Deadpool 3 ile ilgili bilinmeyen detaylar…

Deadpool 3 filmi ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de kadrosunda kimlerin olacağı. Marvel’ın X-Men serisinden de önemli isimlerin bulunacağı filmin kadrosu işte bu şekilde:

Ryan Reynolds: Wade Wilson (Deadpool), Hugh Jackman: James Howlett (Wolverine), Leslie Uggams: Kör AI, Morena Baccarin: Vanessa Carlsyle, Owen Wilson: Mobius. M. Mobius, Patrick Stewart: Charles Xavier (Profesör X), Karan Soni: Dopinder, Tom Hiddleston: Loki Shioli Kutsuna: Yukio Stefan Kapičić: Colossus, Lewis Tan: Shatterstar Tara Strong: Miss Munites, Rob Delaney: Peter Jennifer, Garner: Elektra Natchios. Daha çıkmadan kadrosundaki önemli isimler ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış olan Deadpool 3, sevenleriyle sinemalarda tekrardan buluşacak.

Deadpool 3 setinden sızan görüntüler…

Deadpool 3 setinden sızan görüntülere göre, Wolverine vs Deadpool sahnesi izleyeceğiz gibi görünüyor.

DEADPOOL 3 ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Hollywood grevi dolayısıyla çıkış tarihi ertelenen Deadpool 3, 5 yıllık uzun bir sürenin ardından 2024 yılında tekrardan sinemalarda olacak. Herhangi bir erteleme daha olmazsa Deadpool 3’ün planlanan gösterime giriş tarihi 3 mayıs 2024 olacak.

ÖLMÜŞ OLMASI GEREKEN WOLVERINE, NEDEN DEADPOOL 3’DE?

Ryan Reynolds ve Hugh Jackman yaptıkları Youtube videosunda:

“Logan filmi 2029 tarihinde geçiyor. Logan’da Logan hala ölü.” açıklamasını yaptı. Ama Deadpool 3’de neden bulunduğuna dair henüz bir bilgi edinilmedi.

Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın Deadpool 3 filmi ile alakalı konuştuğu 1 dakikalık kısa videoyu Ryan Reynolds’ın kişisel Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

HABER MERKEZİ

Deadpool 3 ile ilgili bilinmeyen detaylar
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.