Çomaklar Kestane Festivali 12 Kasım’da

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, 12 Kasım 2023 Pazar günü saat 11.00’de Çomaklar Mahallesi’nde İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılacak olan 4. Kestane Festivaline herkesi davet etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, 12 Kasım 2023 Pazar günü saat 11.00’de Çomaklar Mahallesi’nde İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılacak olan 4. Kestane Festivaline herkesi davet etti. Türkiye’nin kestane üretimindeki önemli merkezlerinden biri olan Beydağ’da üretimin kalbinin attığı mahallelerden biri olan Çomaklar Mahallesi’nde Kestane Festivali hazırlıkları başladı.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, 12 Kasım 2023 Pazar günü yapılacak olan Kestane Festivali’ne herkesi davet etti. Bu yıl 4.’sü yapılacak olan ve Beydağ’ın lezzetli ve kıymetli ürünü kestanesinin tanıtımının amaçlandığı 4. Kestane Festivali programı da belli oldu. 2019’da Kestane Festivali’nde yapılan birçok etkinliklerin ardından bu yıl da aynı şekilde birbirinden farklı etkinlikler yapılacak. Önceki yıllarda Beydağ Belediyesi tarafından yöresel keşkek, fırında kestane, ızgara kestane, yahni kestane, yayık ayran ve gözleme ikramında bulunulmuştu. Bu sene 12 Kasım’da de Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar “Hepimize kışı sevdiren mükemmel tattaki Beydağ Kestanemizi tatmayı kaçırmayın” diyerek herkese festivale davet etti.

Haber Bülteni 

Çomaklar Kestane Festivali 12 Kasım’da

Yorumlar kapalı.