Çocuklarımız sınıflarda üşüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ödemiş’te Türkmen Mahallesi’nde bulunan Özdemir Atasoy İlköğretim Okulu okulda yaşanan ısınma sorunuyla gündem oldu. Okul velilerinin iddiasına göre okulun doğalgaz bağlantısı yapılmadığı için çocukların bastıran soğuklardan dolayı ısınma sorunu yaşadığı belirtildi. Çocuklarının çok küçük olduğunu belirten veliler okul idaresi ile görüştüklerini ancak bir çözüm bulunmadığını söylediler. Okul velilerinden Osman Aydınlı konuyla ilgili Tv9 İzmir mikrofonlarına konuştu ve şunları söyledi:

Şu an, okulda ısınma sorunu var. Bunu müdüre ve müdür yardımcısına ilettik. Çözüm üretemiyorlar, yani evden ısıtıcı getirip öyle ısıtalım diyoruz, onu da kabul etmiyorlar. Madem durum bu biz çocuğumuzu okuldan alalım. Öğretmenler odasının kliması çalışıyor ama bizim çocuklarımız soğukta ders görüyor, o zaman müdür öğretmenleri toplasın öğretmenler odasında çalışsınlar dersine, yani biz şikayetçiyiz bu durumdan. Milli Eğitim Müdürü mü kim ilgilenecekse ilgilensin. Biz yetişkin olduğumuz halde dayanamıyoruz, bizim çocuk 1. sınıfa gidiyor, üşüyor, donuyor. Geçen hafta içi gelmedik biz, her gün götürüyoruz acile, gerekirse alacağız okuldan çocuğumuzu. Bize bilgi verilmiyor, ısıtıcı getirelim dedik,  istemediler ne yapacağız biz çocuklarımıza. Bir an önce çözülsün, bu ara tatilde bu okulun bunu çözmesi gerekiyordu ama çözülmedi, ilgilenen yok, bir an önce ilgilenilmesini istiyorum. Gerekli yerlere başvuru yaptık, bekleyin diyorlar, bekleyeceğiz. Kış geldi, karda ne yapacağız. Ben evde çocuğumu koruyup kollamışım ama burada bir anlamı kalmıyor yani. Çocuklarımız çok küçük ve üşüyorlar, bu problemin bir an önce çözülmesini istiyoruz.

Haber Merkezi

Çocuklarımız sınıflarda üşüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 08:14

  Le logiciel de surveillance de téléphone portable CellSpy est un outil très sûr et complet, c’est le meilleur choix pour une surveillance efficace des téléphones mobiles. L’application peut surveiller divers types de messages, tels que les SMS, les e-mails et les applications de chat de messagerie instantanée telles que Snapchat, Facebook, Viber et Skype. Vous pouvez afficher tout le contenu de l’appareil cible: localisation GPS, photos, vidéos et historique de navigation, saisie au clavier, etc.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 15:01

  Tant qu’il y a un réseau, l’enregistrement en temps réel à distance peut être effectué sans installation matérielle spéciale.

  Cevapla