CHP’Lİ TURAN’DAN “KATILIMCILIK” VURGUSU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Bizim dönemimizde alınacak her karar Ödemiş halkının kararı olacak”

 

CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, yüksek bir tempoyla saha çalışmalarına devam ediyor. Ödemiş’te yeni dönemde,Ödemiş halkının karar alma süreçlerinde aktif olacağını aktaran Mustafa Turan, atılacak tüm adımlarda halkın görüş ve önerilerinin yol gösterici olacağını belirtti.

Merkez ve kırsal mahallelerde enerjik bir seçim çalışması gerçekleştiren CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, yeni dönem için “katılımcılık” vurgusu yaptı.

“HALK TOPLANTILARIYLA GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ DİNLEYECEĞİZ”

“Ödemiş halkının istediği dışında bir şey yapmayacağız” diyen Turan, “Bizim için en önemli noktalardan birisi Ödemiş halkının şehrimizle ilgili atacağımız adımlarda, projelerde karar alma süreçlerine aktif katılımı olacak. Ödemiş’in geleceğine yön verecek, halkımızın günlük yaşantısını doğrudan etkileyecek her adımımızda halk toplantılarıyla ve anketlerle halkımızın görüş ve önerilerini dinleyeceğiz. ‘Bizim Ödemiş için böyle bir fikrimiz var, projemiz var ama siz ne düşünürsünüz?’ diye halkımıza soracağız. Böylelikle alınan her karar Ödemiş’in Ödemişli’nin kararı olacak.

“KATILIMCI BELEDİYECİLİĞİ ÖDEMİŞ’E YAŞATMAK İÇİN HAZIRIZ”

Bizim anlayışımızda, ‘Ben yaptım oldu’, ‘Ben böyle istedim, böyle olacak’ diye bir dayatma asla olmayacak. Katılımcılıktan güç almayan çalışmalar ve kararlar hedefine ulaşamıyor ya da eksik kalıyor. Bunun geçmişte de örneklerini yaşadık.

Bu anlamda hem Ödemiş’teki odalarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın sesine kulak vereceğiz. Ödemiş Kent Konseyi amacına uygun şekilde daha aktif olacak. Düzenli olarak Ödemiş forumlarıyla sivil toplum kuruluşlarımızla bir arada olacağız.

“SERBEST KÜRSÜ GENÇLİK BULUŞMALARI DÜZENLEYECEĞİZ”

Geçtiğimiz günlerde Ödemişli gençlerle bir araya geldiğimiz son derece keyifli geçen Gençlik Buluşmamız gibi yine Ödemişli gençlerimizin serbest kürsü formatıyla bizlere görüşlerini iletecekleri buluşmaları periyodik olarak düzenleyeceğiz. Sosyal medya hesapları üzerinden, web sitemiz üzerinden anketlerle, görüş ve öneri panelleriyle halkımızın şehrimizin geleceğinde söz sahibi olacağı katılımcı belediyeciliği Ödemiş’e yaşatmak için hazırız.

“ÖDEMİŞLİ’NİN İÇİNE SİNMEYEN BİZİM İÇİMİZE ZATEN SİNMEZ”

Özetle bizim dönemimizde alınacak her karar Ödemiş halkının kararı olacak. Ödemişli’nin içine sinmeyen bizim içimize zaten sinmez. Ödemiş’i geleceğe hazırlamak için neyi başarıyorsak Ödemiş halkı ile birlikte başarmış olacağız. Ödemiş’i bilen, tanıyan, kendi kariyerlerinde başarılı çalışmalara imza atmış Meclis Üyelerimizle birlikte Ödemiş’i yeniliklerle buluşturmaya geliyoruz” dedi.

Haber Merkezi

CHP’Lİ TURAN’DAN “KATILIMCILIK” VURGUSU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir