CHP’den Dayanışma yemeği

CHP  Ödemiş İlçe Örgütünün ev sahipliğinde Ödemiş Belediyesi düğün salonunda  geniş kapsamlı bir gece düzenlendi. Düzenlenen geceye CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Ödemiş Belediye Başkanı ve Aday Adayı Mehmet Eriş, Beydağ Belediye Başkanı ve Aday Adayı Feridun Yılmazlar, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, CHP Kiraz İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya, CHP Bayındır İlçe Başkanı Arif Uyguner, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, CHP Tire İlçe Başkanı Gürol Soyer, Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayları Bekir Keskin, Engin Öztürk, Erdem Boyacı, Mustafa Turan, Özay Kaptan, Seçkin Dabak ve Selma Bilgi, Beydağ Belediyesi Eski Başkanı ve Aday Adayı Vasfi Şentürk, önceki dönem milletvekilleri; Musa Çam, Tacettin Bayır, ilçe Başkanları , meclis üyeleri, oda başkanları, muhtarlar ve partililer katıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzenlenen gece Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Ekerin konuşması ile başladı daha sonra CHP İl Genel Başkanı Şenol Aslanoğlu konuşma yaptı gecenin ilerleyen saatlerinde ise Cumhuriyet Halk Partisinin Genel Başkanı Özgür Özelin videolu mesajı bütün katılımcılara izletildi.

 

Gecede konuşma yapan Ödemiş CHP İlçe Başkanı Bülent Eker şunları söyledi: Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş dayanışma gecemize hoş geldiniz, onur verdiniz…

 

Savaş meydanlarında vatanımızı kurtarıp Cumhuriyetimizi kuranların temellerini attığı Cumhuriyet Halk Partisi, bugün bu güzel vatan topraklarında Atatürk devrimlerinin, Cumhuriyet kazanımlarının, Özgürlüğün, huzurun, barışın ve insan haklarının en büyük güvencesidir.

 

Cumhuriyet Halk Partisi öyle ulu bir çınardır ki ne zulümler, ne işkenceler, ne darbeler görmüştür ama halkın gerçek sesi olmaktan vazgeçmemiştir. Yeri gelmiş yaprak dökmüştür ama yepyeni filizlerle yükselmesini bilmiştir.

Başkaları kendilerine altın tepside sunulan Ortadoğu taşeronluklarını ülkesini ve vatandaşını hiç düşünmeden kabul edip uygularken Cumhuriyet Halk Partisi, Emperyalist odakların, kirli hesapların hep karşısında durmuştur.

Bu sebepten çok bedel ödemiştir, çok operasyonlara maruz kalmıştır, kimi zaman belki doğru anlaşılmamıştır ancak tarih hep Cumhuriyet Halk Partisi’ni haklı çıkarmıştır.

 

21 yıldır yaşananlar göstermiştir ki Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da yine Cumhuriyet Halk Partisi’nin yol göstericiliğine ihtiyaç vardır, yeniden Atatürk Türkiye’si için Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarına ihtiyaç vardır.

2023 seçimleri her ne kadar az bir farkla da olsa istediğimiz gibi neticelenmese de bu seçimlerden en doğru mesajı yine Cumhuriyet Halk Partisi almıştır. Tabanın sesine kulak vermenin önemini bilen Cumhuriyet Halk Partisi, yerel seçimlere aylar kala bir kurultay süreci başlatma cesaretini göstermiştir.

Çünkü bu partinin hamurunda yedi düvele meydan okuyanların cesareti vardır. Öyle kapalı kapılar ardında yapılan delege seçimleriyle değil köy köy sandık kurarak yaptığı delege seçimleri ile sahaya inmiştir Cumhuriyet Halk Partisi.

İşte bu delege seçimlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri öyle usulden değil, pilav yemek olsun diye buluşmak için değil demokrasi şöleni gibi buluşmalarla İl ve İlçe Kongrelerini tamamlamıştır.

Kurultayda da kendisine yakışan olgunluğu sergileyen Cumhuriyet Halk Partisi’nde delegelerimiz halkın sesine kulak vermiş değişimin gücünü halkın umuduna dönüştürmüştür.

Özgürlük kelimesi dahi kulağa ne kadar güzel geliyor değil mi sevgili dostlar?

İşte Cumhuriyet Halk Partisi delegesinin Özgür iradesi, o Mayıs seçimlerinden sonra günlerce evde televizyon izleyemeyen teyzemizin, amcamızın, ablamızın, gencimizin yüreğine umut olmuştur.

Sayın Özgür Özel liderliğinde Cumhuriyet Halk Partisi şimdiden yerel seçimlere hazırdır, dahası bu yerel seçimler halkın iktidarına giden yolun en önemli kilometre taşı olacaktır.

Biz de buradan Sayın Genel Başkanımıza bir söz verelim mi hep beraber?

31 Mart akşamı Ödemiş’te de İzmir’de İzmir’in 30 ilçesinde “Ey özgürlük” şarkımızla kutlayacağız seçim başarımızı, “İzmir marşı” ile coşacağız bir kez daha.

Seçim zaferi demiyorum arkadaşlar, daha yürünecek çok yolumuz var. Bizim için Zafer halkın iktidarını kurmaktır. Zafer hazırlıktan geçer. Biz en iyi şekilde hazırlanıyoruz, hazırlanacağız.

Bizim için en büyük zafer kutlaması, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, babaların çocuklarına harçlık verirken boncuk boncuk terlemediği, annelerin çocuklarına et yedirebildiği gün yaşanacaktır.

Ödemişimizde 31 Mart akşamı yeniden Cumhuriyet Halk Partisi bayrağı dalgalanacak. Kimse boşa heveslenmesin.

Belediye Başkanımızla birlikte birbirinden kıymetli 8 Belediye Başkan aday adayımız var. Demokrasimiz adına, Halkın Belediyeciliği adına çok güçlü bir tablodur bu.

Kimse bu tablonun altında başka hesaplar aramasın, kimse bu tabloya şaşı bakmasın.

Emekliye 7500 lirayı reva görenler, emekliye bir kereye mahsus 5000 liracık ikramiyeyi vermek için kılı kırk yaranlar bu tabloyu anlayamaz.

İşçinin, memurun, emeklinin maaşındaki vergi yükünü azaltmayıp ücretli insanımızı enflasyona ezdirenler bu tabloyu anlayamaz.

Çiftçimize mazotu 36 liradan verenler, çocuklarımızın her sabah karanlıkta okula gitmesine yol açanlar, hastanede sıra bulamayan insanımızın sesini duymayanlar bunu anlayamaz.

128 milyar doların hesabını sormak yerine alkış tutanlar, geçilmeyen köprünün, yolcusu olmayan havalimanının faturasını vatandaşın sırtına yükleyenler bunu anlayamaz.

Şehirlerimizi mülteci belasıyla dolduranlar, Pandemi günlerinde iki maske bulamayanlar, esnafı kaderine terk edenler, deprem felaketlerinde üç gün ortadan kaybolanlar bu güçlü tabloyu anlayamaz.

Her seçimde vaat ettikleri halde 20 yıldır Torbalı-Ödemiş-Kiraz yolunu tamamlayamayanlar, Ovakent yolunda, Belevi yolunda canlarımızın gitmesine seyirci kalanlar bunu anlayamaz. Anlamalarını da beklemiyoruz zaten.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Belediye Başkanlığına, Meclis Üyeliklerine aday adayı olmuş her bir arkadaşımız, aslında tüm bu olumsuzluklara karşı halkımıza “yalnız değilsiniz biz varız, bir şey yapmalı” demek için aday olmuştur.

Aday adayı olmuş her bir arkadaşımız Dertleri ile, sıkıntıları ile baş başa bırakılmış güzel halkımızın derdiyle dertlenmeye, derman bulmaya, derman olmaya aday olmuştur. Ödemiş’i rant değil halk odaklı bir anlayışla yönetmeye, halkın kaynaklarını halk için kullanmaya aday olan her bir yol arkadaşımla gurur duyuyor, çıkmış oldukları demokrasi yolculuğunda başarılar diliyorum.İnanıyor ve biliyorum ki, Cumhuriyet Halk Partisi seçimi kazanacağı adayla yola çıkacak ve kadınıyla, genciyle tek yürek olup 31 Mart akşamı bahar havasını Ödemiş’e yaşatacaktır.

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş’te her bir üyesiyle, delegesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla tek yürek olduğu sürece aşamayacağı hiçbir engel, ulaşamayacağı hiçbir hedef yoktur.

Bizler Atatürk’ün işaret ettiği gibi dinlenmemek üzere yola çıkanlarız. Halkın iktidarını kurmak için yolumuz çok, kaybedebilecek bir saniyemiz bile yok.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor, gücümüze güç kattığınız için yönetimim ve İlçe Örgütüm adına teşekkür ediyorum.

 

Haber Merkezi

CHP’den Dayanışma yemeği

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 12:18

  Niektóre programy wykrywają informacje o nagraniu ekranu i nie mogą wykonać zrzutu ekranu telefonu komórkowego.W takim przypadku można użyć zdalnego monitorowania, aby wyświetlić zawartość ekranu innego telefonu komórkowego.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 18:59

  MyCellSpy to potężna aplikacja do zdalnego monitorowania telefonów z systemem Android w czasie rzeczywistym. https://www.mycellspy.com/pl/tutorials/how-to-install-spy-app-to-track-someone-phone-for-free/

  Cevapla