CHP LİDERİ ÖZGÜR ÖZEL ÖDEMİŞ’E GELİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, 13 Mart Çarşamba günü Ödemiş’e geliyor. Hükümet Meydanı’nda saat 11.30’da halk buluşmasında Ödemişlilere seslenecek olan Özgür Özel’i coşkuyla karşılamaya hazır olduklarını belirten CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, “Değişimin ilk adımını yerel seçimlerle atıyoruz. Sesi duyulmayanların sesi olmaya geliyoruz. ‘Fakiri daha fakir yapan bu düzene itirazımız var’ diyerek Hükümet Meydanı’nda buluşuyoruz” dedi.

Yurdun dört bir yanında vatandaşlarla buluşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Küçük Menderes havzasındaki halk buluşmaları çerçevesinde 13 Mart Çarşamba günü saat 11.30’da Hükümet Meydanı’ndan Ödemişlilere seslenecek.

Ödemiş’in CHP Lideri Özgür Özel’i bağrına basmaya hazır olduğunu vurgulayan Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, “Ülkemizi derin uçurumlara, güvenlik tehdidi haline gelen ekonomik krize sürükleyen ve halkımıza söyleyebilecek yeni bir şeyi olmayan mevcut iktidara ilk ve en net uyarı 31 Mart yerel seçimleri olacaktır. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in öncülüğünde esen değişim rüzgarı halkımıza umut olmuştur. Bu umudu büyütmek üzere yerel seçimler büyük bir adım olacaktır. Yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin önceliği halk ve hak olan, liyakate önem veren kadrolarıyla belediyelerde başlayacak bu değişim kısa sürede halkımızın umutsuz ve çaresiz olmadığını gösterecektir. Bizler cennet ülkemizin geleceği için bu gidişata itiraz ediyoruz, onlar halkımızı çaresizliğe sürüklüyorsa ‘Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz varız, buradayız’ diyoruz.

Mazotun litresini 41 liradan almaya itiraz eden üreticimizi, kendisine layık görülen 3 bin lira bayram ikramiyesine itiraz eden emeklimizi, beşli çetelerin vergi borçları defalarca affedilirken maaşındaki vergi yüküne itiraz eden emekçimizi, çocuğunun beslenme çantasının boş kalmasına razı olmayan annelerimizi, torpil ve mülakat düzeni yüzünden işsiz kalmaya itirazı olan gençlerimizi, kısacası zengini daha zengin, fakiri daha da fakir yapan bu adaletsiz düzene itirazı olan herkesi ses yükseltmek üzere 13 Mart Çarşamba günü Ödemiş’te Hükümet Meydanı’nda buluşmaya davet ediyoruz.

İzmir’de Cemil Tugay, Ödemiş’te Mustafa Turan, halkımızın yüreğindeki umut ışığı olarak 31 Mart’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin ‘halkçı, sosyal, önce insan’ diyen belediyecilik bayrağını dalgalandırmaya devam edecektir. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in katılımlarıyla gerçekleşecek Halk Buluşması da bu umudun, bu birlikteliğin, bahar mevsiminin simgesi, sesi duyulmayanların sesi olacaktır. Yerelden genele halkın iktidarı yürüyüşü bu buluşmayla daha da güç kazanacaktır. Haydi Ödemiş; Çarşamba günü 11.30’da Hükümet Meydanı’nda buluşalım” dedi.

Haber Merkezi

CHP LİDERİ ÖZGÜR ÖZEL ÖDEMİŞ’E GELİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar

    Bizim Türk milleti olarak eğitim bilim hukuk a hiç önem vermediği için ülkemiz olması gereken yere milletimiz layık olduğu yaşam standartlarına ulaşamamıştır bu bizden anlayışı ile eksini tecrübesizlini görmeden gelip yeter ki bu seçilsin anlayışı ile de hiç bir zaman ileri varamaz görüyorumki bu yanlış anlayış ödemiş te de var bir hukuk profesörü bir eğitim profesörü hayatının yarısını bilime yarısınıda ödemiş halkına hizmete adamış hâlâ halkına hizmet aşkıyla yürüyen büyük bir aydın sayın saygı değer SEÇKİN DABAK CHP den Belediye başkanılığına aday olup başkan olup ödemiş halkının daha kaliteli bir hizmet görmesi sıkıntılarının daha hızlı adil bilinçli çözülmesi ödemişi layık olduğu güzelliğe kavuşturma şansını vermiştir ödemişe. Ödemiş halkı bu şansı fırsatı kaçırmıştır geçmiş olsun ödemiş