Çetin Zengin İzmir Amatör Lig’de oynanacak maçların programı belli oldu

Çetin Zengin İzmir Amatör Lig’de oynanacak maçların programı belli oldu
Bu haber 07 Mayıs 2022 - 10:52 'de eklendi

Çetin Zengin İzmir Amatör Lig’de oynanacak maçların programı belli oldu

Çetin Zengin İzmir 1. Amatör Lig’de 7- 8 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak 11. hafta maçların programı belli oldu. Buna göre hafta sonu oynanacak maçların günü, saati ve sahaları  şu şekilde:

7 Mayıs 2022  (Bugün)

İzmir Atillaspor- Çayırlıbaçe Spor- Saat: 11.00- Atatürk 1 Nolu Saha,

Çamdibi İdman Yurdu- Bornova Egegücü- Saat: 16.00- Atatürk 1 Nolu Saha

Kahramanlar – 1925 Gençlik Spor- Saat: 18.00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

1923 Alsancakspor- Hüradalet- Saat: 17.00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Çırpı Doğanspor- Selçuk Belevi Gençlerbirliği- Saat: 15.00- Bayındır Sahası

Beydağ Belediyespor- Tiregenç 1970 –Saat: 14.00- Beydağ Sahası

Pınargücü- Sinancılarspor- Saat: 16.00- Yusuf Tırpancı Sahası

Bornova Altınyıldız- Çamkulespor- Saat: 18.00- Yusuf Tırpancı Sahası

Kozağaçspor- İzmir Behçelievler Elit- Saat:17.00- Buca Yenigün Sahası

Evka 5 Dağtekin, Harmandalı 35 Gençlik- Saat: 13.00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

K.Çiğli Gençlik- Ataşehir Spor- Saat: 15.00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Çiğli Maltepe – Güzeltepe Doğu Gençlik- Saat: 17.00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Harmandalı Spor- Evka 5 Spor- Saat: 19.00- Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Gerenköyspor- Çakmaklıköyü- Saat: 15.00- Foça Gerenköy Sahası

Yeni Bağarası Spor- Dikili Çandarlıgücü- Saat: 15.00- Foça Y. Bağarası Suni Çim

Hilalspor- Menderes BLD. Özdere- Saat: 17.00- Gaziemir Sahası

Karabağlar Eski İzmir Spor- Karabağlar Yeşilyurt FK- Saat: 12.00- Yeşilyurt Sahası

Uzunderespor- İzmir 1461 Spor- Saat: 14.00- Yeşilyurt Sahası

Minikordu- Fırat Seyhangücü-Saat: 16.00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Arslangücü- İzmir 35 FK- Saat: 18.00- Yeşilyurt Sahası

Şirinyer İdmanyurdu- İzmir Üçyol Gençlik- Saat: 20.00- Yeşilyurt Sahası

Damlacık Yayla Spor- Yeşilçam- Saat: 15.00- Kemalpaşa Sahası

Ödemiş Emniyetspor- Selçuk Efes Spor- Saat: 15.00- Ödemiş Saraçoğlu Stadı

Ayrancılar Gençlik- Torbalı 35 Gençlik Spor- Saat: 13.00- Torbalı 7. Eylül Stadı

Yazıbaşı Yıldızspor- Torbalıgücü Gençlik- Saat: 15.00- Torbalı 7 Eylül Sahası

Yeni Foça Spor- Foça BLD. Bağarası Spor- Saat: 15.00- Yeni Foça Sahası

 8 Mayıs Pazar günü

Basmane Altınpark- Eşrefpaşaspor- Saat: 17.00- Atatürk 1 Nolu Saha

Mersinli Şimşek- Işıkspor- Saat: 19.00- Atatürk 1 Nolu Yan Saha

Efelergücü- Ege Çağlayanspor- Saat: 13.00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Çamdibi Yavuzspor- Z.H.K.Çamdibi Altınok- Saat: 15.00-Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Yılmazkaya Spor- Güzelyalıspor- Saat: 17.00- Atatürk 2 Nolu Yan Saha

Balçova İdmanyurdu- Gaziemir Gençlerbirliği- Saat: 15.00- Balçova Sahası

Onur Gençlik Spor- 1925 Manavkuyu Gençlik- Saat: 11.00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Çaymahalle Demirköprü- Bayraklı Belediyespor- Saat: 13.00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

İzmir Genç Manisalılar- Nafiz Gürman- Saat: 15.00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Karşıyaka Gümüşpala- Bornova Futbol A.Ş- Saat: 17.00- Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

İzmirgücü- Altındağspor- Saat: 13.00- Bornova Doğanlar Sahası

Doğanlarspor- Gökovaspor- Saat: 15.00- Bornova Doğanlar Sahası

Yeni Evka 4 Spor- Naldökengücü- Saat: 13.00- Yusuf Tırpancı Sahası

Çamdibi Spor- Yamanlar Esen Spor- Saat: 15.00- Yusuf Tırpancı Sahası

Kayaspor- Hücumspor- Saat: 15.00- Şirinyer Sahası

Kuruçeşmespor- Evka 1 Spor- Saat: 11.00- Buca Yenigün Sahası

35 İzmir Kültür- Buca Gençlerbirliği- Saat: 13.00- Buca Yenigün Sahası

Özenspor- Alsancak Gençlik-Saat: 15.00- Buca Yenigün Sahası

Gaziemir Onurspor- Gaziemir Sarnıç- Saat: 17.00- Gaziemir Sahası

Karabağlarspor- Eski İzmir Gençlik- Saat: 12.00- Yeşilyurt Sahası

Basın Sitesispor- Karabağlar Sevgi Spor- Saat: 14.00- Yeşilyurt Sahası

Yeşilyurtspor- Karabğlar Barınspor- Saat: 16.00- Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Cennetçeşme- Cennetçeşme 1990- Saat: 18.00- Yeşilyurt Sahası

Limontepe Gençlik- Dörtyolspor- Saat: 20.00- Yeşilyurt Sahası

Yeni Örnekköyspor- Yeşiltepe Spor- Saat: 15.00- KSK Efsaneler Sahası

Karşıyaka Demirköprü- Denizspor- Saat: 11.00- KSK Hasan Türker Sahası

Karşıyaka Yalıspor- Karşıyaka Kültürspor- Saat: 13.00- KSK Hasan Türker Sahası

Şemiklerspor- Erdem Esentepe- Saat: 15.00- KSK Hasan Türker Sahası

Mavişehir 79 Yıldız- Bostanlıspor- Saat: 17.00- KSK Hasan Türker Sahası

Bahçelievlerspor- Tellibahçe Spor- Saat: 19.00- KSK Hasan Türker Sahası

Örnekköyspor- Ansızca Zaferspor- Saat: 13.00- Kemalpaşa Armutlu Sahası

Kemalpaşa 1923 Spor- Armutluspor- Saat: 16.00- Kemalpaşa Sahası

Emiralem Belediyespor- Yahşelli Gençlik- Saat: 15.00- Menemen Emiralem Sahası

Türkerli Spor- Asarlık Gençlerbirliği- Saat: 15.00- Menemen Türkeli Sahası

Seyrek Belediyespor- Koyundere Gençlik- Saat: 15.00- Seyrek Sahası olarak belirlendi.

Şazenuş KESKİN