ÇAYLI ORTAOKULUNDAN KUPALARA AMBARGO

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çaylı Ortaokulu 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nün ortaklaşa olarak düzenlediği spor müsabakalarını 4 dalda katılım göstermiştir.

Voleybol Küçük Kızlar kategorisinde ilçe şampiyonu, Futsal Yıldız kızlar kategorisinde ilçe şampiyonu, Futsal Yıldız Erkekler kategorisinde ilçe şampiyonu ve Küçük Kızlar Futsal kategorisinde ilçe ikincisi olarak büyük bir başarı elde etmiştir.

Okul Müdürü Alptekin KÜÇÜK yaptığı açıklamada bu başarıların tesadüf olmadığını belirterek, “bu başarılar kolay kazanılmamaktadır. Uzun soluklu, sabırla ve azimle iyi bir rehber eşliğinde çalışıldığı zaman ancak yakalanabilir. Okulumuzda yaklaşık 7-8 yıldır spor alanında beden eğitimi öğretmenimiz İzzet Sarıkaya’nın çalışmaları neticesinde büyük gelişim sağlanmış ve bugün de bu çalışmaların meyvesini toplamaktayız. Başarıların önümüzdeki yıllarda artarak devam edeceğine eminim. Ayrıca bu yolda her anlamda bize destek veren sponsor alan sayın velilerimize, Tevfik Çetin’e, Kamil Yılmaz’a, Hacı Besicilik sahibi Faik Ekşi’ye ve bilhassa her türlü etkinlikte bizlerden desteklerini esirgemeyen kendiside Çaylılı olan kıymetli iş insanımız Recep Yılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

ÇAYLI ORTAOKULUNDAN KUPALARA AMBARGO

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir