1. Haberler
  2. Spor
  3. Çamlık Tayfa Ödemişspor’u ziyaret etti     

Çamlık Tayfa Ödemişspor’u ziyaret etti     

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ödemişspor taraftarlarından Çamlık tayfa taraftar gurubu Ödemişspor’a destek olmak için Ödemişspor kulübünü Ödemiş Ertuğrul Ormancı tesislerinde ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Tv9 İzmir mikrofonlarına konuşan Ödemişspor teknik direktörü Algun Erdem şunları söyledi:

Öncelikle burada bulunan bütün oyuncu arkadaşlara, bizi buraya davet eden yönetici arkadaşlara ve bütün taraftar arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Ben bu teveccühlere layık mıyım değil miyim bilmiyorum ama ben evimdeyim. O kadar seviyorum burayı. Geçen hafta arkadaşlara yaptığım maç konuşmasında da anlatmıştım buraya geldiğim zaman yani burayı devraldığımız zaman buraya ciddi anlamda çalışmalar yaptık.

 Bu tesiste olsun tesisin tadilatında olsun o dönemin başkanı sayın Mahmut Badem ve o dönemin yöneticileriyle beraber çok önemli işler yaptık. Fakat daha sonraki gelişen dönemde ben bunu yaptığım başka bir röportajda da söyledim. Birtakım aksilikler olmuş suçlu aramaya hiç gerek yok. Biz bugüne bakalım, yani buradaki oyuncu arkadaşlarla beraber biz müdahale ettik duruma. Ve bir müsabaka oynadık kazandık. Söylediğim kelimelerin aynısını söylemek istiyorum değerli meslektaşım ve sevgili Vedat hocaya burada çok teşekkür etmek istiyorum.

 Kendisine göre bir sistemi vardı fakat bizim işimiz maalesef böyle. Bazen bayrak devralıyorsunuz, bazen bayrak devrediyorsunuz. Ben de çok bayrak aldım ve devrettim yani 22 yıllık direktörlük hayatımda ikinci ve üçüncü liglerde çok uzun süredir çalışıyorum. Burası bana çok uğurlu geldi ciddi anlamda önemli Kulüplerde 100 yıllık gruplarda çalıştım ve şunu söyleyebilirim burada 22 tane oyuncu arkadaşımız var ve biz şampiyon olacağız.

Vallahi fikstürü bilmiyorum, hiç de umurumda değil. Yani çok önemli bir konu bu 38 günde 9 tane maç olacak bu kulüp Chelsea değil bizim oynayacağımız takımlar da Chelsea değil.

 Bu yoğun tempoyu hangi akla hizmet yapmışlar? Ben kendi adıma ve futbol adamı olarak sadece bunu söyleyebilirim aşırı yükleneceğiz hani spor ve sporcu sağlığı bakımından inşallah ne bize ne başkasına hiçbir şey olmasın. Bu 40 günü çok iyi değerlendireceğiz bakalım diğer arkadaşlar ne olacak ama burası ikincilik görmüş bir kulüp yani burasının yeri burası değil.

Biz burayı önce eski yerine daha sonra da daha yukarıya ben veya benden sonra gelecek arkadaşlarım taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız. Dolayısıyla herhangi bir sıkıntımız yok, iyi gidiyoruz. Yine buradaki taraftar arkadaşlarımdan şunu rica ediyorum maalesef ki bu yoğun fikstür gereği birçok maçımız çarşamba günü. Altını çizerek söylüyorum birçok önemli müsabakamız çarşamba günü evet hafta içi biliyorum ama eğer ki sevdamız burası diyorsak sevdaya sahip çıkmak için bütün Ödemiş’i çarşamba günleri dahi olsa müsabakaya bekliyoruz. Teşekkür ederim.

Haber Merkezi

Çamlık Tayfa Ödemişspor’u ziyaret etti     

Yorumlar kapalı.