BUĞRA GÖKÇE ÖDEMİŞ’TE

İzmir Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Buğra Gökçe, CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı’nı ziyarette bulundu. CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, Belediye Başkanı Mehmet Eriş, CHP Ödemiş Belediye Başkan aday adayları, CHP Ödemiş İlçe teşkilatı ve partililer ile buluşan Gökçe, açıklamalarda bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

“İnsan gittiği yerde heyecan ve coşkuyu görünce çok mutlu oluyor. Adaylık kısmet olduktan sonra daha detaylı projelerimizi paylaşacağız. Hepimiz CHP’nin neferleriyiz. Birbirimizle bir sorunumuz yok.

Partimizin adayı kim olursa onun kampanyasına destek vereceğim. Ben olursam varım ben yoksam yansın değil, asıl olan da budur. 2023’te kapatamadığımız hesabı belki de yapılacak bir erken seçimle kapatmak istiyoruz.

Ülkemizi bu hale getirenlere karşı mücadele edeceğiz. Bu süreçte belediyelerimizi daha güçlü kılmak ve olası bir erken seçime hazırlanmak bizim vazifemizdir. Hedefimiz belediyelerimizi koruyup sayılarını artırmaktır. Kiraz’ı CHP ailesine kazandıracağız, bunu hep beraber yapacağız.

Ödemiş kurtuluşun şehridir, manevi değeri çok yüksektir. Ödemiş bu bölgenin başkentidir. Gerekenleri yapacağız, buranın değerini biliyoruz.

27 yıldır belediyecilik yapıyorum. Belediye’de çalışılabilecek her departmanda çalıştım. Ankara’da, İzmir’de, İstanbul’da her görevi yaptım, öğrendim. En fazla İzmir’e hizmet ettim. Sizlerle birlikte daha fazlasını nasıl yaparız anlamında bir cesarette bulundum ve aday oldum.

Bağışıklığı yüksek bir İzmir yaratmak zorundayız. İklim, ekonomi, pandemi, afet, kentsel dönüşüm gibi krizler için hazır etmeliyiz.

Barışık olmalıyız. Örgütle, halkıyla, ilçeleriyle, kültürü ile değerleri ile barışık olmalıyız. Yoksulluğa, karanlığa karşı barışık olmalıyız, birlikte olmalıyız.

Bakımlı olmalıyız. Pırıl pırıl parlayan bir İzmir yaratmalıyız.

Ve bütün bunları birlikte yapacağız.

Hepinize sonsuz teşekkürlerimi, saygılarımı sunuyorum.”

 

 

Haber Merkezi

BUĞRA GÖKÇE ÖDEMİŞ’TE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 16:32

  Isso pode ser irritante quando seus relacionamentos são interrompidos e o telefone dela não pode ser rastreado. Agora você pode realizar essa atividade facilmente com a ajuda de um aplicativo espião. Esses aplicativos de monitoramento são muito eficazes e confiáveis ​​e podem determinar se sua esposa está te traindo. https://www.xtmove.com/pt/how-to-track-and-check-my-wife-phone-remotely-without-knowing/

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 23:11

  Po wyłączeniu większości telefonów komórkowych zniesione zostanie ograniczenie dotyczące wprowadzania nieprawidłowego hasła.W tym momencie można wejść do systemu poprzez odcisk palca, rozpoznawanie twarzy itp. https://www.mycellspy.com/pl/tutorials/how-to-find-out-your-wife-cell-phone-password/

  Cevapla