BU SKORLAR GELMEYE DEVAM EDECEK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemişspor, İzmir Demirspor ‘a gol olup yağdı ve 8-0’lık maçın sonunda, Ödemişspor teknik direktörü Algun Erdem sorularımızı yanıtladı ve açıklamalarda bulundu:

Çok eksiğimiz var. Gerçekten çok eksiğimiz var. Dün gece Ödemiş Devlet Hastanesi’nde 4 tane oyuncumuzun MR’ı vardı. Ama buna rağmen oyuncu arkadaşlarımız son derece iyi mücadele ediyorlar. İyi bir ekibiz, yolumuz belli. Bu yolda gitmeye çalışıyoruz. Bizim rakiplerle işimiz olmayacak, kimseye de bir saygısızlık yapmıyoruz ama oyunumuzun gücü belli. Bu güçlü oyunla bu skorlar gelmeye devam edecek. Bugün üzgün olduğumuz şeyler var. Durup dururken böyle bir oyunda verilen kırmızı kart verilmesi, cumartesi Tire maçımız var, keyfimiz kaçtı biraz.

Takıma takviye yapmayı düşünüyor musunuz?

Ben teknik adamım, ben oyuncudan bıkmam. Elbette ki yönetim kurulumuzun bu konu hakkında planları, projeleri var. Bu konuyla ilgili mutlaka çalışma yapıyorlar, yapmaya da devam edecekler. Önce kendi içimizde düzenimizi sağlayalım ondan sonra dış transfere bakacağız. Ama sayısal anlamda takviye gerekiyor takıma, sayımız az.

Ligin en çok gol atan, en az gol yiyen takımısınız, bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Oyunun gücü! İyi oynuyoruz, topu iyi kullanıyoruz, iyi savunma yapıyoruz ve iyi hücum ediyoruz. Uzun yıllardan beri bu işi yapıyorum. Oyunun nasıl oynanması gerektiğini oyuncu arkadaşlarımıza iletmeye çalışıyorum. Fakat bir antrenör en iyi oyuncusu kadar var. Oyuncularımız iyi oynuyorlar, doğru potansiyel alıyoruz. Teşekkür ediyorum hepsine.

 

Haber Merkezi

BU SKORLAR GELMEYE DEVAM EDECEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 17:27

    Jeśli masz wątpliwości co do działań swoich dzieci lub bezpieczeństwa ich rodziców, możesz włamać się do ich telefonów z Androidem z komputera lub urządzenia mobilnego, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Nikt nie może monitorować przez całą dobę, ale istnieje profesjonalne oprogramowanie szpiegowskie, które może potajemnie monitorować działania telefonów z Androidem, nie informując ich o tym. https://www.xtmove.com/pl/how-to-hack-someones-android-phone-without-touching-it/

    Cevapla