Başkan Günel’den Cherkasy halkına geçmiş olsun mesajı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Rusya çeşidinden Kuşadası’nın ahi şehri Cherkasy’yi de içine meydan alana planlı iklim saldırısı zımnında geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Başkan Günel’den Cherkasy halkına geçmiş olsun mesajı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mesajında Ukrayna’ya müteveccih saldırıların müşterek an ilk akıbet bulması temennisini ileten Başkan Ömer Günel, “Kardeş kentiniz adına her devir yanınızda olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Rusya çeşidinden Ukrayna’ya müteveccih başlatılan askerî ameliyat müşterek buçuk yılı peşinde bırakırken sabahleyin saatlerinde Rusya, Ukrayna’nın başkenti Kiev ile Harkiv, Lviv ve Kuşadası’nın ahi şehri bulunan Cherkasy şehirlerine müteveccih iklim saldırısı düzenledi. Can kaybının yaşanmadığı saldırıda 18 bireyin yaralandığı ve aşırı sayıda yapının iri hasar görmüş bulunduğu açıklandı.

Saldırının peşi sıra müşterek mesaj gösteren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Ömer Günel mesajında “Rusya çeşidinden ahi kentimiz Cherkasy’yi de erek meydan saldırıyı iri müşterek mahzunca öğür bulunmaktayım. Kardeş kentiniz adına her devir yanınızda olmayı sürdüreceğimizi bilmenizi istiyorum. Tüm Kuşadalılar adına, Cherkasy halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, ülkenize müteveccih saldırıların müşterek an ilk akıbet bulmasını dilek ediyorum. Barış, yârenlik ve dostluğun egemen bulunduğu dobra günlerde baştan karşılaşmak dileğiyle yârenlik ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Kaynak: IHA

Başkan Günel’den Cherkasy halkına geçmiş olsun mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir