Başkan Duran, muhtarları Toptepe’de ağırladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Tire mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarlar gününü kutladı.Yerel idare sisteminin mihenk taşı olan muhtarlar bu anlamlı günde Tire Belediyesi Toptepe Sosyal Tesislerinde  Başkan Duran’ ın misafiri oldular.

 

Tire Kaymakamı Dr. Vural Karagül ve Tire Muhtarlar Derneği Başkanı Berna Kireşçi’nin de katıldığı programda muhtarlar ile hemhâl olan Başkan Duran şu ifadelere yer verdi: “ Demokrasimizin temelini oluşturarak; şehrimizde en yakınından en ücra köşelerine ulaşabilip halkımıza dokunan , çözüm ortağımız, vatandaşımıza hizmet yolunda partnerimiz olan muhtarlarımız varsa kamu hizmetleri daimidir.Sorunların çözümüne, hizmetlerin icra edilmesinde en büyük destekçisiyiz.Bizlerle her zaman vatandaşımızla aramızda gönül köprüsü kurmuşlardır.Bu yüzden muhtarlarımızın mesuliyeti ve ehemmiyeti çok önemlidir. Muhtarlarımızın her meselesi bizim de meselemizdir. İnşallah tüm muhtarlarımızla birlikte şehrimize nice güzel hizmetler vereceğiz. Bugün bu vesileyle kıymetli muhtarlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

 

Program sonunda muhtarlara hediyeleri takdim edilerek, birlik beraberlik mesajı verildi.

Haber Merkezi

 

Başkan Duran, muhtarları Toptepe’de ağırladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    31 Ocak 2024, 01:05

    How to spot a spouse cheating on a marriage? Here are some examples of unfaithful partners. https://www.xtmove.com/how-find-out-your-spouse-phone-that-they-cheated-you/

    Cevapla