Başkan Doğruer’den Sma Tip-1 Hastası Defne Gürbulak için destek çağrısı

İzmir’in Kınık İlçesinin Poyracık Mahallesinde yaşayan SMA Tip-1 hastası Defne bebek için, Kınık Belediyesi 7. Hasat Festivali’nde 3 ayrı noktada bebeğin sağlığına kavuşabilmesi ve gerekli olan tutarın toplanabilmesi adına valilik onaylı kampanya kapsamında el emeği ürünlerinin de satıldığı Defne Yaşasın stantları kuruldu

Başkan Doğruer’den Sma Tip-1 Hastası Defne Gürbulak için destek çağrısı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’in Kınık İlçesinin Poyracık Mahallesinde yaşayan SMA Tip-1 hastası Defne bebek için, Kınık Belediyesi 7. Hasat Festivali’nde 3 ayrı noktada bebeğin sağlığına kavuşabilmesi ve gerekli olan tutarın toplanabilmesi adına valilik onaylı kampanya kapsamında el emeği ürünlerinin de satıldığı Defne Yaşasın stantları kuruldu.

KÖFN grubu, İrem Derici, Haluk Levent, Sevcan Orhan ve Hakan Altun’un aldıkları sahnede destek çağrısında bulunan başkan Doğruer “Bizler Defne’nin valilik onaylı olan kampanyası kapsamında sağlığına kavuşabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Herkesi birlik olmaya davet ediyorum. Defne için kurulan stantlardan alışveriş yapıp, Instagram ve Twitter üzerinden @defneyasasin sayfasını takip ederek ve bağış için düzenlenen canlı yayınlara da katılarak da Defne’ye destek olabilirsiniz. Ancak hep birlikte başarabiliriz.” dedi.

Sma Tip-1 hastası olan Defne Gürbulak şu an 8 aylık ve Spinraza ilacıyla yavaşlatma dozlarını alabiliyor. Asıl alması gereken ZolgenSma adlı ilaca ulaşması için ailesi ve gönüllüleri tüm yardımseverlerden destek bekliyor.

 

KINIK BASIN

Başkan Doğruer’den Sma Tip-1 Hastası Defne Gürbulak için destek çağrısı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. Avatar
  Editör 18 Eylül 2023, 17:53

  haluk abi adamdır

  Cevapla
 2. Avatar

  👍

  Cevapla
 3. Avatar

  ….

  Cevapla
 4. Avatar

  …….

  Cevapla