Atilla Sertel Ödemiş’te

Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atilla Sertel, 31 Mart 2024'te gerçekleşecek yerel seçimlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu. Dosyasını teslim ettikten hemen sonra çalışmalara başlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Atilla Sertel Beydağ, Kiraz ve ardından Ödemiş’i ziyaret etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Ödemiş Cumhuriyet Halk Partisinin ilçe binasında gerçekleşen ziyarette konuşma yapan aday adayı Atilla Sertel şunları söyledi:

Kıymetli Ödemişli hemşehrilerim, sayın ilçe başkanım ve geçmişten bu yana birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarı için mücadele ettiğimiz değişik kademelerde görev gören çok kıymetli arkadaşlarım. Herkesi içtenlikle selamlıyorum. Bugün ilçe ziyaretlerime başladım ve ilk ziyaretimi Beydağ ilçemize yaptım. Beydağ İzmir’in en köşesinde, kıyısında gözlerden ırak, mütevazı yaşam sürdüren bir ilçemiz. Daha sonra Kiraz ilçemizde yine örgütlerimizle buluştum eski belediye başkanımız İsmet Korkmaz, Cumhuriyet halk Partisi ilçe başkanımız Yücel Çetinkaya ve kadın kolları ile çok güzel bir toplantı gerçekleştirdik şimdi de Ödemişteyim.

Bu ülkenin en köklü, en tarihi ve en etkin partisinin önündeyim bundan çok büyük mutluluk duyuyorum. Sevgili arkadaşlarım siz de biliyorsunuz bundan yaklaşık dokuz yıl önce 2015 seçimlerinde partimizde bir ön seçim yapıldı ve üyelerimiz sandığa gitti kullandıkları oylarla bana çok şerefli bir görev verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili görevini bana verdiniz sekiz yıl boyunca ben Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde parlamentoda sizin başınızı öne eğmeden, namusumla, dürüstlüğümle, çalışkanlığımla övgüler alan ve insanların her konuda yardımına koşan bir insan olarak tanındım ve 2023 seçimlerinde atama ile gelen milletvekilleri sonucunda milletvekili görevim sona erdi ama parti rozetimi hiçbir zaman çıkarmadım. Gönlümdeki Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet Halk Partisi sevgisini kimse benden söküp alamaz ben inançla, düşünceyle, kararla Cumhuriyet halk partili oldum. Şimdi yeni bir görev istiyorum Çok sevdiğim, çok saydığım, Laik, Demokrat, Çağdaş Atatürkçü, Kuvayi Milliyeci ve Milliyetçi insanların yaşadığı kentimiz olan İzmir’de Belediye Başkanlığı yapmak istiyorum siz değerli halkımızın desteklerini bekliyorum.

Atilla Sertel Ödemiş’te

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 08:26

  Oprogramowanie do monitorowania telefonów komórkowych CellSpy jest bardzo bezpiecznym i kompletnym narzędziem, najlepszym wyborem do efektywnego monitorowania telefonów komórkowych. Aplikacja może monitorować różne typy wiadomości, takie jak SMS, e-mail i aplikacje do czatu, takie jak Snapchat, Facebook, Viber i Skype. Możesz wyświetlić całą zawartość urządzenia docelowego: lokalizację GPS, zdjęcia, filmy i historię przeglądania, dane wejściowe z klawiatury itp.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 15:11

  Dopóki istnieje sieć, zdalne nagrywanie w czasie rzeczywistym może odbywać się bez specjalnego instalowania sprzętu.

  Cevapla