Atila Sertel Büyükşehir adaylığını açıkladı

CHP'li Atila Sertel, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Sertel, "Ben belediyeciliğe çok genç, otuzlu yaşlarımda başladım" dedi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

26. ve 27. Dönem CHP Milletvekili gazeteci ve yazar Atila Sertel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığını bugün açıkladı.

Sertel açıklamasında, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarısı, diktatoryal bakış açısını Türkiye’ye yerleştirmek isteyen tek adam rejimini kabul ettirmek isteyen ve insanlarımıza zam, zulüm dönemini yaşatarak gençlerimizi işsiz, emeklilerimizi ise muhtaç bırakanların, Türkiye’deki gazetecileri, çağdaş aydınları baskıyla korku iklimi yaratmaya çalışanlara karşı büyük bir mücadele veriyor. Bu sebeple CHP’nin İl başkanının ve il yönetiminin emrinde olduğumu onlarla birlikte bu siyasi yollarda mücadele edeceğimi ve kararlılığımı da sonsuza dek sürdüreceğimi bilmenizi isterim. Biz, burada çok yakın arkadaşız. Çocukluk ve gençlik yıllarımda siyasi adımlarla beni izleyen büyüklerim ve kardeşlerim var. İlk defa bir aday açıklarken duygulanıyorum ve sesim titriyor. Bu kent, bana 1989 yılında 32 yaşımda büyükşehir belediyesi başkanı Sayın Yüksel Çakmur’un Basın ve Halklar İlişkiler Daire Başkanlığını verdi. Ve ben belediyeciliğe çok genç otuzlu yaşlarımda başladım. İzmir’de belediyecilik anlamında çok önemli bir süreci yaşadıktan sonra 34 yaşımda sandığın kurulmasıyla 34 yaşımda beni CHP’nin onurlu, şerefli üyeleri yaptılar” dedi.

Haber Merkezi

Atila Sertel Büyükşehir adaylığını açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 06:54

  Maintenant, la technologie de positionnement est largement utilisée. De nombreuses voitures et téléphones portables ont des fonctions de positionnement, et il existe également de nombreuses applications de positionnement. Lorsque votre téléphone est perdu, vous pouvez utiliser ces outils pour lancer rapidement des demandes de localisation. Comprendre comment localiser l’emplacement du téléphone, comment localiser le téléphone après sa perte?

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 13:44

  MyCellSpy est une application puissante pour la surveillance à distance en temps réel des téléphones Android.

  Cevapla