ASFALTLANAN CADDEYİ TEKRAR KAZDILAR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GDZ Elektrik’in Tuna caddesinde elektrik hatlarını yeraltına alma yatırım çalışmaları sebebiyle yıpranan yolları Ödemiş Belediyesi’ne vermişti. Ödemiş Belediyesi bu caddeye yeni asfalt döktü ancak ertesi gün kablo patlaması yüzünden tekrar kazıldı. Bunun üzerine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş şu ifadeleri kullandı:

“Tuna Caddesi’ni daha dün asfaltladık GDZ Elektrik arıza yüzünden bugün yeniden kazdı. Hemşehrilerimizin bilgisine…

GDZ Elektrik’in elektrik hatlarını yeraltına alma yatırım çalışmaları sebebiyle yıpranan yolları bize teslim edilince hemen onarıyoruz. Ancak Mimar Sinan Mahallemizin Tuna Caddesi’nde olduğu gibi dün onardığımız yolların kablo patlaması yüzünden bugün kazıldığını üzülerek görüyoruz. Tekrar tekrar altını çiziyorum, müteahhit tarafından yapılan denemeler sonrası bu hatlar GDZ Elektrik’in kabulüne sunuluyor. GDZ Elektrik de kabul edip Belediyemize teslim edince yolları hızla onarıyoruz. Böyle elektrik arızalarında ise yap-boz durumları ile karşılaşıyoruz. Altyapı yatırımları dirençli bir Ödemiş için çok önemli bunu biliyoruz. Ancak hem kaynaklarımızın, hem arkadaşlarımızın emeğinin boşa gitmemesi hem de bu hatlardaki arızaların geniş çaplı elektrik kesintilerine yol açmaması için denemelerin defalarca yapılması bizlerin de bir parça daha sabırlı olması gerekiyor. Bizleri de üzen bu durumu Hemşehrilerimizin bilgisine sunar sabır, dayanışma ve anlayışları için teşekkür ederim.”

Haber Merkezi

ASFALTLANAN CADDEYİ TEKRAR KAZDILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 15:39

  Teraz, gdy wiele osób korzysta ze smartfonów, możemy rozważyć pozycjonowanie telefonów komórkowych za pośrednictwem sieci bezprzewodowych lub stacji bazowych.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 22:21

  Jak odzyskać usunięte SMS – Y z telefonu komórkowego? Nie ma kosza na SMS – Y, więc jak przywrócić SMS – Y po ich usunięciu? https://www.mycellspy.com/pl/tutorials/how-to-retrieve-deleted-text-messages-from-partner-phone/

  Cevapla