Aris Medya Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzenlenen ziyarete Aris Medya imtiyaz sahiplerinden Recep Yılmaz ve Tv9 İzmir ekibi katıldı. Ziyaret sırasında konuşan Aris Medya ortaklarından Recep Yılmaz İyi Parti İlçe Başkanı  Salih Üzdürmez ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaret sırasında Tv9 İzmir mikrofonlarına konuşan İyi Parti Ödemiş İlçe Başkanı Salih Üzdürmez şunları söyledi:

Güven Kılıçtan boşalan ilçe başkanlığına  ben atanmış bulunmaktayım bu iki aylık  süreçte oldukça zor zamanlar geçirdik. Yerel seçimlere yaklaşık 5,6 aylık bir zaman var bu süreçten inşallah alnımızın akıyla çıkacağız. Bu konuda çalışmalarımız gayet güzel ilerliyor genel merkezimizin bir projesi var.Projemiz muhtarımı dinliyorum bu  kapsamda 99 mahalle muhtarımızı ziyaret ettik. Projemizi önümüzdeki ay bitirmiş olacağız. İlk başlarda ben de bu projenin anlamsız olduğunu düşünüyordum şöyle söyliyim  99 mahalininin bu kadar sorunu olduğunu bilmiyordum .Biz 99 mahalle muhtarımız dinledik sorunları tespit ettik. Bir mahallemizin altyapı sorunundan ziyade tuvalet sorunu var .Bazı mahallerimizin düğün salonları yok. Dolayısıyla hepsini dinlemiş olduk bir rapor hazırlıyoruz genel merkeze göndereceğiz bu raporlar bize de kalacak. İzmir Büyükşehir Genel başkanımız da bu sorunlardan haberdar olacak. Bir çok farklı projelerimiz de var. Evleri ziyaret ediyoruz insanları dinliyoruz birebir görüşmeler yapıyoruz .İnsanların sorunları dinliyoruz. Öncelikle Ödemişi mutlu bir şehir haline getirebilmek için neler yapabiliriz bunları düşünüyoruz tabi boş durmuyoruz bu proje üzerine çalışıyoruz. Bir ekibimiz Seçim işleri  ile ilgili alt yapıları hazırlıyor bundan sonra bekleyecek zamanımız yok geceli gündüzlü çalışmalarımız devam ediyor. Ödemiş’in en büyük problemi bana göre Ödemiş mutsuz bir şehir insanlar mutlu değil bunun bir çok sebebi var . Ödemiş sosyo ekonomik olarak biraz geride kalmış bir ilçe herkes bunu söylüyor biz bu sorunlara çözüm getireceğiz.

Haber Merkezi

Aris Medya Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. Avatar
  23 Kasım 2023, 17:43

  cJWgVvbCsADGTh

  Cevapla
 2. Avatar
  30 Ocak 2024, 05:56

  Cuando olvide la contraseña para bloquear la pantalla, si no ingresa la contraseña correcta, será difícil desbloquear y obtener acceso. Si descubre que su novio / novia sospecha, es posible que haya pensado en piratear su teléfono Samsung para obtener más pruebas. Aquí, le proporcionaremos la mejor solución sobre cómo descifrar la contraseña de un teléfono móvil Samsung.

  Cevapla
 3. Avatar
  10 Şubat 2024, 16:42

  La mejor aplicación de control parental para proteger a sus hijos – monitoriza en secreto GPS, SMS, llamadas, WhatsApp, Facebook, ubicación. Puede monitorear de forma remota las actividades del teléfono móvil después de descargar e instalar apk en el teléfono de destino.

  Cevapla