1. Haberler
  2. İzmir
  3. ALTINTAŞ, “HER YERDE VATANDAŞLAR BELEDİYE’DEN MEMNUNİYETSİZLİĞİNİ DİLE GETİRDİ VE ADAYIMIZI YÜREKTEN KUCAKLADI”

ALTINTAŞ, “HER YERDE VATANDAŞLAR BELEDİYE’DEN MEMNUNİYETSİZLİĞİNİ DİLE GETİRDİ VE ADAYIMIZI YÜREKTEN KUCAKLADI”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş Ödemiş’e geldi.

Altıntaş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ve Demokrat Parti Ödemiş İlçe Yönetimi ile bir araya geldi. Demokrat Parti İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş ve Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan adayı Dilek Acar Güleç ile beraber ziyaretlerde bulundular.

Ziyarete Demokrat Parti Ödemiş İlçe Yönetimi’nden Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı ve Yönetimi, Meclis Üyesi adayları Hasan Çetin, Engin Erdal, Oya Korkmaz, Ali Güder, Mustafa Dartar eşlik etti.

Programda ilk olarak Ovakent ve Konaklı’da esnaf ziyaretlerinde bulunuldu. Daha sonra Bıçakçı’da asker uğurlamasına katılan İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş ve Ödemiş Belediye Başkanı Adayı Dilek Acar Güleç ardından Bademli’de esnaf ziyareti ile programı tamamladı.

ÖDEMİŞ’İN PROBLEMi YÖNETİMSİZLİK SORUNU!

Demokrat Parti İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş, “Buradaki arkadaşları candan, yürekten partim adına kutluyorum. Gerçekten çok iyi organize çok güzel bir ekip ve özellikle bayanların çok fazla sahada olmuş olması çok daha önemli. Ödemiş’e birkaç defa gelip gitmiştim. Ama bu son gelişimde Ödemiş’in gerçekten problemlerinin bir yönetimsizlik sorunu olduğunu gördüm. Gittiğimiz her yerde vatandaşlar Belediye’den memnuniyetsizliğini dile getirerek adayımızı gerçekten candan ve yürekten kucakladı. Belediye Başkan Adayımızın çok kısa bir süre sonra kendisine Ödemiş Belediye Başkanımız diye hitap etmekte benim için ayrıca büyük bir keyif olacak. Ortaya koyduğu çözüm önerileri, vatandaşa dokunması, hissetmesi, onlarla beraber her çeşit problemi çok açık yüreklilikle konuşabilmesi beni de çok etkiledi. Sahaya çıkan bütün siyasi parti adaylarına başarılar diliyorum. Ancak bu adayların şu anda hangi konular üzerinde siyaset yaptıklarını çok fazla bilmememe rağmen icraatlarını arkada gördük, okuduk ve inceledik. Bizim başkan adayımızın ortaya koyduğu özgün yöntem ve halka dokunuşu, seslenişi hakikaten hepsine model olabilecek bir güzellikte. Ödemiş’i bütün problemleriyle iktisadi, siyasi sosyal, kültürel, ekonomik özellikleriyle çok yakından kavramış hepsi için çözüm önerisi ve her şeyden önemlisi de toplumun her katmanından çok güzel insanlardan oluşan bir Belediye Meclis üyesi listesi oluşturmuş. Allah nasip ettiğinde inşallah halkta takdir edecek kendilerini seçecek. Ödemiş’e hakikaten çok güzel hizmetler getirerek Türk siyasetinde çok az sayıda olan kadın elinin değdiği yerde meydana getireceği farklılıkları birlikte görerek çok daha mutlu olacağımızı düşünüyorum. Herkese başarılar diliyorum. Güzel ve seviyeli bir propaganda gidiyor. Seçimlerin sonucuna doğru süratle yaklaşıyoruz. Her şey en güzeliyle Ödemiş için olsun ama bu güzeli de bizim adayımızın ve ekibinin başaracağına yürekten inanıyorum. Kendilerini tekrardan tebrik ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

ALTINTAŞ, “HER YERDE VATANDAŞLAR BELEDİYE’DEN MEMNUNİYETSİZLİĞİNİ DİLE GETİRDİ VE ADAYIMIZI YÜREKTEN KUCAKLADI”
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.