ALİ HADİM TÜRKMEN MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA İFTARDA BULUŞTU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı’nın Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim, Türkmen Mahallesi’nde gerçekleşen iftar programında vatandaşlarla buluştu.

Ödemiş’te yerel seçimlerin heyecanı dorukta! Cumhur İttifakı’nın Ödemiş Belediye Başkan adayı Ali Hadim, seçim kampanyası kapsamında Türkmen Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Ramazan ayının bereketini ve dayanışmasını simgeleyen bu özel günde, Türkmen Mahallesi sakinleriyle buluşan Ali Hadim, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. İftar öncesinde mahalle sakinleriyle sohbet eden Hadim, onların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini paylaştı.

Mahalle sakinleri, Hadim’in samimi ve içten yaklaşımından memnuniyetlerini dile getirerek, desteklerini belirttiler. Ali Hadim ise, “Ödemiş’in her mahallesine eşit hizmet götürme hedefimiz doğrultusunda, Türkmen Mahallesi sakinlerinin taleplerini önemsiyoruz. Onların güveni ve desteğiyle, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışacağız, hep birlikte başaracağız” dedi.

Haber Merkezi

ALİ HADİM TÜRKMEN MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA İFTARDA BULUŞTU

Yorumlar kapalı.