AKP ÖDEMİŞ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Ödemiş Belediye Başkan adayı olarak Ali Hadim açıklandı ve çalışmalar hızla başladı. AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı Zafer Mahallesi Ortaç Sokak’ta Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açtı. Açılışa AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, AK Parti Ödemiş Belediye Başkan adayı Ali Hadim, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı, AKP ve MHP Ödemiş İlçe Teşkilatları, çok sayıda partili katıldı.

 

Ak Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim “Çok kıymetli Ödemişliler, Belediye Başkanı adayı olan bu kardeşiniz görev yaptığı sürece hiçbir zaman siyasi parti gözetmeksizin Ödemiş’te h 15 yıl görev yaptı. Seçildiğimiz takdirde yine aynı şekilde hiç siyaset gözetmeksizin tüm Ödemiş halkının belediye Başkanı olacaktır. Buradan sizlere söz veriyorum. Gençler hazır mıyız bu projelerimiz sizler için ilk projemiz içinde eğlence merkezi ve yüzme havuzu olan  aqua park şimdiden hayırlı olsun. İkincisi ise yazlık açık hava sineması bu projemiz de gençlerimiz için hayırlı olsun seçildiğimiz taktirde bu projemiz de hayırlı olsun.

 

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ açılışta şunları söyledi:

 

“ÖDEMİŞ’İN HER KÖYÜNDE HER SOKAĞINDA İZİM, ESERİM VAR”

Dağlarından yağ, ovalarından bal akan kent. Neredeyse şehir içinde her sokağında izimin, eserimin olduğu şehir. Çaylı, Kaymakçı’da, Yolüstü’nde, Günlüce’de kahvelerinde sohbet ettiğim şehir. Berberinde tıraş olduğum şehir. Mendegüme’sinde tepede Aydın yolunda hemşerilerimizle sohbet ettiğimiz şehir. İlkkurşun’da kardeşlerimizle hem hal olduğumuz şehir, Ödemiş. Dört bir bölgesini adım adım gezen, adım adım sayan, her bir köyünde izi, eseri olan bu kardeşiniz Allah’ın izniyle önümüzdeki beş yılda da, İzmir’e yeni izler bırakmak için yola çıkıyor.

“ÖDEMİŞ’TE BİZİM KADAR ESERİ OLAN BAŞKA BİRİ GELİRSE OYUNUZU ONA VERİN”

12 yıl boyunca milletvekilliğinizi yaptım. 4 dönem beni meclise gönderdiniz, Allah razı olsun. Hatta ilk dönem 5’nci sıradan, çoğu kişi şans vermediği halde, Ödemiş’ten, Küçük Menderes’ten büyük bir destekle bizi meclise gönderdiniz. Ben de, hep buradaki hemşerilerimi düşünüp, mahcup olmamak için canla başla uğraş verdim.

Sizler aracılığı ile Ödemiş’in her bireyine buradan sesleniyorum “eğer bizim kadar eseri olan başka biri gelirse Büyükşehir Belediye Başkan adayları içinde, oyunuzu ona verin.” Sadece Ödemiş’e değil, Küçük Menderes havzasına, bu bereketli topraklara, hayvancılığa, tarıma, bu evladınızdan daha fazla destek veren gelirse, oyunuzu ona verin.

Yıllarına şahit olduğum, beraber siyaset yaptığım, gençlik kollarından beri birlikte bulunduğum, Ödemiş’te ve bu bölgede dolaştığım her yeri Ali Hadim başkanımla beraber dolaştık. Eğer Ali Hadim’den daha fazla emeği olan başka biri gelirse oyunu ona verin.

 

“ÖDEMİŞ’İN DE, İZMİR’İN DE ‘ŞEHRİ EMİNİ’ OLMAYA TALİBİZ”

Biz sadece klasik belediyecilik hizmetleri yapan bir Büyükşehir Başkanlığı’na ve İlçe Belediye Başkanlığı’na talip değiliz. Biz 1 Nisan sabahı Ödemiş’in de, İzmir’in de ‘Şehri Emini’ olmaya talibiz. Nedir ‘Şehri Emini’, tabii ki klasik belediyecilik hizmetlerini yapacak, köprüsünü, yolunu yapacak, hastanesiyle uğraşacak, gençlik merkezi ile çalışacak ama bu şehrin hanelerinde bir tane azap varsa, sıkıntı varsa onunla ilgili de haberdar olmak ve takip etmektir. Bu evladınız, kardeşiniz, abiniz 12 yıllık milletvekilliği dönemi boyunca nasıl adım adım bu şehrin her yerini dolaşmışsa Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunda da yine adım adım dolaştığına şahit olacaksınız. Olur ki haberimiz olmaz, bir hanede mağduriyet vardır, sıkıntı vardır, engelli çocuğu vardır, kocası terk edip gitmiştir. Biz, o evdeki kadının da, çocuğun da takipçisi olacağız. Onunla da ilgileneceğiz, işini takip edeceğiz. Ali Hadim’de, biz de bunu yapacağız.

Haneler içindeki yaşanan sıkıntıların da haberdarı olacak sistemi kuracağız ve çözümünü bulacağız.

Ayın 13’ünde vaatlerimizle ilgili bir lansman yapacağız. Bazı konularda ve alanlarda, özel açıklamalarımız olacak. Tarımla ilgili yapacaklarımızı hem Küçük Menderes hem Bakırçay havzalarımızda iki ayrı toplantı ile sizlerle paylaşacağız. O da bizim çok önem verdiğimiz, kıymet verdiğimiz merkezi hükümete ne kadar destek verebiliriz, tarımı, hayvancılığı bölgemizde daha çok nasıl geliştirebiliriz bunun derdini tasasını yaşıyoruz. Bununla ilgili önümüzdeki süreçte neler yapacağımızı sizlerle paylaşacağız.

“İZMİR’DE SUYA YÜZDE 50 İNDİRİM YAPACAĞIZ”

İzmir, çeşme suyunu en pahalı kullanan şehir. Neredeyse sürekli sahada duyuyorum “eskiden elektrik suyun iki katı gelirdi şimdi su elektriğin iki katı geliyor” sözlerini hemşerilerimizden duyuyorum. Bugün itibariyle şu sözü İzmir’li hemşerilerimizle paylaştık “ 1 Nisan sabahı bu kardeşiniz Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunda, Şehri Emini olduğunda su ücret tarifelerinde yüzde 50’ye varan indirimleri yapacak ve su faturaları yarı yarıya düşmüş olacak.

“SACAYAĞININ ÜÇÜNÜ DE OLUŞTRALIM, ÜÇLÜ OLSUN GÜÇLÜ OLSUN”

Duble yolla ilgili takibini yapıyoruz, önümüzdeki süreçte çevre yolu ile ilgili bir açılış sürecimiz olacak. Her geldiğimizde yeni şeyler söyleyeceğiz ama bugün Ödemiş’e has, şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim, biz bunu Bergama’da başardık, aynısını Ödemiş’te de yapabiliriz, yaparız. Yeter ki saç ayağının üçünü de oluşturalım. Hükümet zaten bizde, sacayağının ikisi daha lazım biri Büyükşehir diğer İlçe Belediyesi, “üçlü olsun, güçlü olsun”.

Stadyumun olduğu yere, Ödemişimize güzel bir millet bahçesi yakışır diye düşünüyoruz. İnşallah oraya güzel bir millet bahçesini kazandıracağız. En uygun yere de yeni bir stadyum yapacağız.

Rabbim bizi size, sizi bizim için oy istediklerinize mahcup etmesin.

 

Haber Merkezi

AKP ÖDEMİŞ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir