59.KÜTÜPHANE BAYINDIR’DA AÇILDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Rasime –Recai Şeyhoğlu kütüphaneler zincirinin 59. Şubesi Bayındır’da açıldı. 2002’den bu yana Belçika’nın Charlerio kenti dahil olmak üzere, İzmir, Manisa, Balıkesir, Bolu, Karaman, Antakya, Tokat, Muğla, ve Osmaniye’de 58 şubesi olan Rasime –Recai Şeyhoğlu kütüphaneler zincirinin 59. Şubesi Bayındır’da açıldı. Şubat ayında Turgutlu’da 60. Şubenin açılacağı açıklandı. Recai Şeyhoğlu gazetemize yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“19 Ekim 2002’den bu yana, yaklaşık 22 yıldan beri kütüphanecilik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün açtığımız kütüphane sayısı 59 oldu. Birisi Belçika’da Charleroi kentinde. Rasime-Recai Şeyhoğlu kütüphane zinciri olarak imeceyi sürdürüyoruz.

Dünyada hiçbir şey harekete geçmiş gericilik kadar tehlikeli değildir. Bu sözün önemini idrak ediyorken, anlamını biliyorken yurdun dört bir yanını kütüphanelerle, kitaplarla donatmak ihtiyacını hissetmeliyiz. Gericiliğin, yobazlığın hükmünü sürdürmemesi için dünyanın güzelleşmesi için kütüphaneler açıyoruz. Açtığımız kütüphanelerden yararlanan gençlerin, kitapseverlerin çoğalması bizim mutluluğumuzu da pekiştiriyor, geliştiriyor. Açtığımız her kütüphane bizi daha sağlıklı daha mutlu yapıyor.

 1. şubeyi de Allah nasip ederse Şubat ayında Turgutlu’da açacağız. Bayındır halkıyla kitap adına bir araya geliyor olmaktan ötürü çok mutluyum.”

Haber Merkezi

59.KÜTÜPHANE BAYINDIR’DA AÇILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 16:52

  Vous pouvez utiliser un logiciel de gestion des parents pour guider et surveiller le comportement des enfants sur Internet. Avec l’aide des 10 logiciels de gestion parentale les plus intelligents suivants, vous pouvez suivre l’historique des appels de votre enfant, l’historique de navigation, l’accès au contenu dangereux, les applications qu’il installe, etc. https://www.xtmove.com/fr/free-track-app-for-parents-to-control-kids-phone/

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 23:31

  Existe alguma maneira de recuperar o histórico de chamadas excluídas? Aqueles que possuem backup na nuvem podem usar esses arquivos de backup para restaurar registros de chamadas de celular. https://www.mycellspy.com/br/tutorials/how-to-recover-deleted-call-history-from-husband-phone/

  Cevapla