27 Aralık Koşusunda Oklumuz 5 Kategoride 25 Öğrenci İle Temsil Edildi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atatürk’ün Ankara’ya gelişi adına her yıl düzenlenen  “27 Aralık Atatürk Kır Koşusu”na her sene olduğu gibi bu sene de büyük bir istekle katıldık. Bu yarışmada Okulumuzu 5 kategoride 25 öğrencimiz temsil etti.

Yapılan yarışlar sonucunda küçük kız ve yıldız kız kros takımımız ilçe 3’üncüsü, Yıldız erkek kros takımımız ise tüm takımları geride bırakarak ilçe 1’incisi olmuştur. Ayrıca yıldız erkekler kategorisinde de okulumuz 8/A sınıfında okuyan öğrencimiz Umut Yılmaz ferdi olarak ilçe 2’ncisiolmuştur.Böylelikle her sene olduğu gibi bu sene de öğrencilerimizin kazandığı kupalar, okulumuzdaki ödül köşesinde yerini almıştır.

Toplumda sorumluluk yüklenecek yetişkinlerin iyi alışkanlıklar edinmesinde, bireyler arası ve toplumlar arası sağlıklı ilişkiler kurulmasında çocukluk döneminde başlayan sporun büyük önemi vardır. Çocukların ilkokuldan itibaren sportif faaliyetlere yönlendirilmesi onlara iyi alışkanlıklar kazandırılmasında etkilidir.

Yarışmalara katılan tüm öğrencilerimizi ve onları yarışmaya hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Gökçe Şen Demirli’yi tebrik ederiz.

HATİPOĞLU HASAN ERDEM ORTAOKULU

27 Aralık Koşusunda Oklumuz 5 Kategoride 25 Öğrenci İle Temsil Edildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir