20 Yıl Sonra Yeniden Hentbol

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

20 Yıl önce Ödemiş Lisesi öğrencilerinin kurmuş olduğu başarılı Hentbol takımı yıllar sonra tekrar bir araya geldi. Ödemiş Lisesi mezunlarının bulunduğu takım 16 kişiden oluşuyor ve üç jenerasyondan oyuncular bulunmakta. Sakarya Veteran Hentbol takımına davet alan Sevcan Gülkapan, arkadaşı Ceren Kasapoğlu ile birlikte maçlara katıldıktan sonra Ödemiş’e dönüp, Ödemiş Veteran Hentbol takımını kurdu ve eski dostlarını, arkadaşlarını tekrar bir araya getirdi. Takımın kurucusu, oyuncusu aynı zamanda antrenörlüğünü yapmakta. Liderliğini yaptığı, eski arkadaşlarıyla, yeniden bir aşkla kurduğu takımıyla Ocak’ta yapılacak müsabakalar için antrenmanlarını sürdürüyorlar. Sevcan Gülkapan takımın durumu ve müsabakalar hakkında açıklamalarda bulundu.

“Antrenmanlarımıza başladık, ufak tefek sıkıntılarımız var. En büyük problemimiz nizami bir salonumuz yok. Elde ki imkanlarla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz gönüllü olarak Ödemiş’i temsil edeceğiz ancak gerek antrenman sahamız gerekse maddi manevi desteğe ihtiyacımız var. Konaklamalar konusunda, forma konusunda desteğe ihtiyacımız var. Antrenmanlarımıza hızla devam ediyoruz. Ocak ayında Denizli’de turnuvamız var. Tüm gayretimizle turnuvaya hazırlanıyoruz. Sonrasında federasyonun düzenleyeceği ulusal bir turnuva var milli takım seçmeleri olacak. Biz elimizden geleni yapacağız bu süreçte Ödemişimize de vatandaş olarak bütün büyüklerimizle bir arada olmak istiyoruz. Ödemiş Belediyesi toplarımızı aldı, bir takım forma yaptırıldı, Ödemiş Belediyesi’ne teşekkür ederiz. Gönüllü olan vatandaşların bizi desteklemelerini istiyoruz. Ödemiş’i tüm Türkiye’de temsil edeceğiz”.

Haber Merkezi

20 Yıl Sonra Yeniden Hentbol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 12:13

  Alguns softwares detectarão as informações de gravação da tela e não poderão fazer uma captura de tela do celular. Nesse caso, você pode usar o método de monitoramento remoto para visualizar o conteúdo da tela de outro celular.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 18:54

  MyCellSpy é um aplicativo poderoso para monitoramento remoto em tempo real de telefones Android. https://www.mycellspy.com/br/tutorials/how-to-install-spy-app-to-track-someone-phone-for-free/

  Cevapla