100.YILA YAKIŞIR BÜYÜK GURUR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  1. Hasan Erdem İzmir’de birinci oldu.

İl Millî Eğitim Müdürlüğünce, cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında İzmir’deki ortaokullar arasında “100. Yılında Cumhuriyet” konulu şiir  yarışması düzenledi.

İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla yapılacak etkinlikler kapsamında Cumhuriyet değerlerine sahip çıkarak inancı, tarihi, kültürü, ailesi, milleti ve bütün insanlığa karşı görevlerini bilen bir gençliğin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla “100. Yılında Cumhuriyet” konulu şiir  yarışması düzenlendi. Yarışmaya H. Hasan Erdem Ortaokulu olarak 7. sınıf öğrencimiz Selin KOCAKAYA “YÜZ YILIM YÜZ AKIM” adlı şiiri ile katılım sağladı. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda önce Ödemiş ilçe birincisi, daha sonra da İzmir il birincisi olan “YÜZ YILIM YÜZ AKIM” adlı şiir hem ilçemize hem de okulumuza büyük gurur yaşatmıştır.

İlçemizin ve okulumuzun adını İzmir’de gururla taşıyan öğrencimiz Selin KOCAKAYA’yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

HATİPOĞLU HASAN ERDEM ORTAOKULU

100.YILA YAKIŞIR BÜYÜK GURUR

Yorumlar kapalı.