Advert
Advert
Advert
Ön yargını ARTIK Yen!
Kuzeyli / Nehir SAYAL

Ön yargını ARTIK Yen!

Bu içerik 592 kez okundu.
Advert

Sadece günlerdir anlattığım yazılarımdaki ürünlerimizle alakalı değil, ön yargımızı yenmek hayata dair 1-0 önde yaşıyor olmamız demektir. Çünkü yaşantımızın o kadar vakit kaybedecek düzeyde uzun olmadığını sanıyorum. Ve o yüzden de her zaman diyorum ki; kendi yazdıklarım ve verdiğim  bilgiler  için sizler de;

Okuyun (bilgiler elinizin altında)

Araştırın (dünya bir tuşla önünüzde)

Sorun (defalarca sorun ben her yerdeyim, iletişim bilgilerim her yerde, buradayım diyorum)

Dene  (yan etkisi yok, göreceksin ki aldığın enerji ve rahatlık seni olmadığın kadar sağlıklı ve mutlu edecek)

ve zaten Tavsiye Edeceksin… PAINLESS NIGHT GLU 

Dün nerde kalmıştık;

Ürün İçeriği:

  1. Altın Kırmızı Kore Ginseng ile Bağışıklık sistemini güçlendirdik / Kan dolaşımını düzene soktuk / Hücre yenilenmesine yardımcı olduk.
  2. Saponinler ile ki 32 türü ile birlikte, Organ ve dokuların virüs ve bakterilerden temizliğini sağladık.
  3. Glukosaminle, Eklem bölgesindeki eklem sıvılarının sağlığını koruduk
  4. Gümüş iyonları ile de hem beyin sağlığımızı koruduk ve destekledik hem de gerektiğinde Antibiyotik etki göstermesi için vücudumuza geçişini sağladık

 

Bakmakla Görmek Arasındayız!

Aynı şeye bakıp nasıl bu kadar farklı şeyler düşündüğümüzün nedeni pek çok olmasına rağmen, en önemli neden insanların algılarıyla alakalıdır. Örneğin; birine bir şey anlatırsın, verilecek tepki aslında bellidir ama hiç ummadığınız şekilde tepki verir ve hatta iş öyle çığırından çıkar ki, siz bu konunun buraya nasıl geldiğini bile anlamakta zorlanırsınız. Algı işte…

ALGI! Sağlıklı olanından gerek

Baktığımızı Görmediğimizden, Görsek de asıl olanı Anlamaya çalışmadığımızdan kaynaklanıyor. Bunu, bile isteye yapmadığımız çoğu zamanlarda dahi, yoğunlaşamadığımızdan tutun da, dikkat eksikliğine, yaşanmışlıklara, kültüre….vs bir sürü şeye bağlayabiliriz.

Ancak şu bir gerçek ki;

Baktığımızı görmek,

Gördüğümüzü anlamak,

Anladığımızı anlatmak,

Anladıklarını anlatmalarını sağlamak için, önce her zaman olduğu gibi, bizlerin kendimizi tanıması, sağlıkla vücudumuzun dengede olması ve çakralarımızın açık olması (geçmiş yazılarımda detayları var) gerekir…

 

PainlessNightGlu Sorular ve Cevaplar:

Türk Firması mı? Evet

Firma adı neden vermiyorum? Amaç bir firmayı tanıtmak değil, mucize sayılabilecek ürün / ürünlerin varlığının bilgisini vermek ve faydalanılmasını sağlamak.

Ürünün cinsi? Her türlü hastalıklarda kullanılmak üzere;  ağrı, acı giderici, enerji ve dengeleyici yönden destekleyici medikal yapışkan bant formudur.

Herkes kullanabilir mi? Evet, kadın – erkek, genç – yaşlı, çoluk çocuk fark etmez. Sadece kullanım ebatları değişir.

Yan etkisi var mı? Bütün Dünyada (72 Ülke, şimdilik) Satışta olduğu ve kullanıldığı yaklaşık 4 yıldır görülmemiştir.

Kimyasal herhangi bir içerik mevcut mu? Asla (ayrıntıları önceki yazılarda zaten belirtmiştim)

Kullanım süresi nedir? 1 bandın yapıştırıldıktan sonra etki süresi 48 saattir.

Ne kadar sürede rahatlarız? Kişiye ve hastalık çeşidine göre değişiklik gösterir.

İyileşme yönünden desteklediği hastalık çeşidi var mı? Hastalık seçmez, vücudun genel yapıyla ilgilenir.  Zaten genel yapı dengeye geldiğinde iyileşme de devam eder.

Herhangi bir organa zararı var mı? Asla, iyileşme süresince böbreğimiz, midemiz, karaciğerimiz yorulmadan, Tanrının da yardımıyla sağlığımıza tekrar kavuşmuş oluyoruz inşallah.

Bandı nereye yapıştırmamız gerekiyor? Önce pilot bölgeye tüm bir bant, sonra canınızın yandığı her yere parçalar halinde yapıştırınız…

Sağlıklı insanlar (ki bu zamanda böylesi zor) kullandığında zararı olur mu? Asla, her zaman dediğimiz gibi, tedbir tedaviden ucuzdur.

Ön yargılı mıyız? Evet… (Ben de öyleydim. Haklısınız yani) ama artık yenin.

Ön yargılarımızı nasıl yıkabiliriz? Varsayımla değil, uzaktan değil, ispatlanmış örnekler duymak ya da görmek isteyerek (sayfa başında belirttiğim gibi)

Neden Sağ Omuz Arkası?

Önemlidir: Karaciğeri etkileyen bölgedir. Karaciğer de vücuttaki birçok fonksiyondan ve metabolizmanın düzeninden sorumlu bir organ olduğundan, bu bölge sayesinde ürünün etkisi, en etkili ve kısa sürede bütün vücuda yayılmaktadır.

Bandımızı izah edilen şekilde vücudumuza yapıştırdığımız andan itibaren, tamamen bitkisel ve organik olan bu ürünün, vücudumuzdaki gözeneklerin de nefes alıp vermesiyle,  içerisindeki mikro kapsüllere emdirilen bileşenlerin ve elementlerin birden yüklenmeden, eser miktarda patlayarak vücudumuza geçişinden sonra hissedilen etkisi şudur ki;

Hastalığa sebebiyet veren bozuk dolaşım nerede varsa yani nerede bir hastalık ya da rahatsızlık varsa orayı bulur ve tamir eder. Sorun ortadan kalktığında da vücut kendi kendini yenileyerek iyileşme sürecine girer.

Diyeceğim o ki;

*** HİÇBİR HASTALIK SEÇMEDEN*** yapıştır gitsin.

Sevdiklerinizden henüz vazgeçmemiş ve uzun zaman yanlarında olmaksa niyetiniz, SAĞLIKLI KALMAK ÖNEMLİ!

Sağlıklı huzurlu bir hafta sonu diliyorum. Yarın görüşmek üzere

Sevgiler

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Fidanlar ağaca, ağaçlar ormana!
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür
Tarım Bakanlığı’nda Gökçenli Genel Müdür