Advert
Advert

CHP Gençlik'ten destek hattı

CHP Gençlik'ten destek hattı
CHP Gençlik'ten destek hattı Küçük Menderes
Bu içerik 521 kez okundu.

2019 Aralık ayı sonunda Çin'in Wuhan kentinde baş gösteren salgın hastalık Covid-19'un ülkemizde etkisini göstermesi itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Gençlik Kolları, #evdekal destek hattı oluşturarak yaşlıların hizmetine koşmaya başladı.

#evdekal destek hattı için konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özgür Günlü, "Ödemiş'te seferberliği ilk başlatan örgüt olarak aldığımız sorumluluğun farkındayız. Halkımızın her daim hizmetindeyiz. Biz, evin en küçükleri olarak siz büyüklerimizin yardımına her zaman hazırız. Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Gençliği olarak 99 mahallemiz için elimiz taşın altında biz büyük bir aileyiz! Siz isteyin, biz getirelim. Evde hayat var" şeklindeki açıklamalarından sonra bir çok 65 yaş üstü vatandaş verilen irtibat numaralarını arayarak gençlere teşekkür etti.

Sadece Ödemiş ilçe merkezindeki mahallelere değil, kırsal kesimdeki halka da destek vereceklerini belirten Başkan Günlü, "Gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte evde destek hayatımıza ulaşan tüm 65 yaş üstü büyüklerimiz için seferberlik ilan etmiş durumdayız. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağımıza yürekten inanıyorum" diyerek gençlik olarak her zorluğa hazır olduklarını dile getirdi.

#evdekal destek hatları için Özgür Günlü: 0554 256 88 03, Günay Erdal: 0554 258 57 84 ve Emre Gelen: 0538 684 55 09 - 0552 235 96 54 nolu numaralara ulaşabilinir.

Büşra Boyar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Otogarı ıssız kaldı
Ödemiş Otogarı ıssız kaldı
Akaryakıtta bir iyi bir kötü haber
Akaryakıtta bir iyi bir kötü haber