Advert
Advert

Cumartesi Pazarı için önlemler alındı

Cumartesi Pazarı için önlemler alındı
Cumartesi Pazarı için önlemler alındı Küçük Menderes
Bu içerik 610 kez okundu.

Ödemiş Belediyesi bünyesinde oluşturulan Kriz Masası,koronavirüs riskine karşı alınacak önlemler konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Eriş başkanlığında toplanan Kriz Masası, bölgenin en büyük açık pazarı olan Cumartesi Pazarı öncesi gerekli önlemleri aldı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında bugüne kadar çalışmalarını titizlikle sürdüren Ödemiş Belediyesi, cumartesi kurulan pazar için de gerekli tedbirleri aldı. Belediye Başkanı Mehmet Eriş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Koronavirüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında belediyemizce bölgenin en büyük açık pazarı olan Cumartesi Pazarı öncesi gerekli önlemler alınmıştır. Pazar yeri, pazar öncesi ve sonrası ekiplerimizce temizlenerek dezenfekte edilecektir. Vatandaşların yoğun olduğu bölgelere el dezenfektanları konulacak. Aynı uygulama, kentin farklı günlerinde kurulan pazar yerinde de uygulanacak.

Sağlığımız için alışverişe çıkan vatandaşların dikkatli olmasını diliyoruz. Hastalık riski taşıyan, kronik rahatsızlığı olan, hamile ve 60 yaş üstü vatandaşlarımızın dışarıya alışverişe çıkmamaları, alışveriş ve acil ihtiyaçlar için pazara çıkacak vatandaşların gerekli kişisel hijyen ve sağlık önlemlerini almaları ve pazar alanında fazla kalmamalarını diliyoruz" dedi.

Büşra Boyar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Otogarı ıssız kaldı
Ödemiş Otogarı ıssız kaldı
Akaryakıtta bir iyi bir kötü haber
Akaryakıtta bir iyi bir kötü haber