Advert
Advert

Bayındır Belediyesi'nden koronavirüs önlemleri

Bayındır Belediyesi'nden koronavirüs önlemleri
Bayındır Belediyesi'nden koronavirüs önlemleri Küçük Menderes
Bu içerik 236 kez okundu.

Bayındır Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, koronavirüs salgınına karşın dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere sivil toplum dernekleri, marketler, banka şubeleri, emniyet müdürlüğü, jandarma karakolu, otobüs terminali, çocuk oyun parkları, çöp konteynırları, cadde ve sokaklar gibi umuma açık yerlerde dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirildi.

"Gerekmediği sürece dışarı çıkmayın"

Dünyayı saran koronavirüs salgınına karşı Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen'in talimatları doğrultusunda oluşturulan dezenfekte ekipleri, Bayındırlıların temiz ve sağlıklı ortamlarda güvenle yaşamlarına devam etmeleri ve insan sağlığına zararlı olabilecek her türlü virüslerin oluşmasını engellemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Bayındır Belediyesi'nden yapılan açıklamada vatandaşların daha sağlıklı ve hijyenik ortamda yaşamlarını sürdürmeleri adına çalışmaların titizlikle ve aralıksız sürdürüleceği belirtilirken vatandaşlar da virüsten korunmak için gerekmediği sürece dışarı çıkmamaları ve korunma yöntemlerine uymaları konusunda uyarıldı.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Otogarı ıssız kaldı
Ödemiş Otogarı ıssız kaldı
Akaryakıtta bir iyi bir kötü haber
Akaryakıtta bir iyi bir kötü haber