Advert
Advert

Havzalı üreticiler Üretici Pazarı'nda

Havzalı üreticiler Üretici Pazarı'nda
Havzalı üreticiler Üretici Pazarı'nda Küçük Menderes
Bu içerik 578 kez okundu.

İzmir ve Egeli üreticiler, MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde haftada bir gün kurulan pazar yerinde ürünlerinin satışını ve tanıtımını yapma şansı buluyor. Sanattan eğitime, spordan sağlığa kadar birçok alanda kamuya ve sivil toplum örgütlerine destek veren MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İzmir ve Egeli üreticileri oluşturduğu 'Üretici Pazarı'nda halkla buluşturuyor. MaviBahçe, bu kapsamda üreticilere haftada bir gün (perşembe), B Blok 1. kattaki 'Pazar Yeri Köprüsü'nde ücretsiz stant hizmeti sağlıyor.

Toprak Ana, ilgi odağı oldu

Geçtiğimiz günlerde pazar yerini tanıtmak amacıyla düzenlenen kokteyl, Tire'nin doğal ürünlerine ev sahipliği yaptı. Tire Küçük Menderes Toplum Birliği üyelerinin ürettiği ürünler büyük ilgi gördü. Tire'nin şifalı otlarını sergileyen 'Toprak Ana' lakaplı Vahide Utku, kendilerine bu hizmeti ücretsiz olarak sunan AVM yetkililerine teşekkür etti.

Üretici Pazarı'nın açıklanan takvimine göre 12 Mart, 26 Mart, 16 Nisan ve 7 Mayıs tarihhlerinde Ödemişli üreticilerin ürünleri vatandaşla buluşacak.

Büşra Boyar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terhisine 38 gün kala kayboldu
Terhisine 38 gün kala kayboldu
Yerel esnafa tam destek
Yerel esnafa tam destek