Advert
Advert

Tireliler başkandan memnun

Tireliler başkandan memnun
Tireliler başkandan memnun Küçük Menderes
Bu içerik 704 kez okundu.

Geçtiğimiz gün Tire’yi ziyaret eden Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 İzmir ekibimiz, "Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’dan memnun musunuz? Tire’de eksik olan ve kısa sürede giderilmesi gereken bir çalışma söyler misiniz? Tire, depreme hazırlıklı mı? Afet anında toplanma alanlarını biliyor musunuz?" sorularını sordu.

”İyi niyetle çalışmalarını sürdürüyor”

Vatandaşlar, şunları söyledi:  "Bu zamana kadar vaatte bulunulan çalışmaların pek çoğunu yaptığını görüyoruz. Yollarımızın da düzeltilmesini istiyoruz. Çukur çok. Bunun dışında Tire’de sosyal merkezlerin çoğaltılmasını istiyoruz. Tire’de gençlerin eğlenebileceği, vakit geçirebileceği, birbirleriyle iletişim kurabileceği hiçbir sosyal merkez bulunmuyor. Başkanımızdan bu konuyla ilgili çalışmalar da bekliyoruz. Bir de son dönemlerde yaşanan depremlerin ardından hepimizde bir korku oluştu. Tire’deki binaların depreme dayanıklı olup olmadığın bilmemiz mümkün değil belki ama nerede toplanacağımız konusunda da bilgilendirilmiş değiliz."

"Başkanımızdan memnunuz. İyi niyetle çalışmalarını sürdürüyor. Elinden geleni yapmaya çalışıyor. Kendisini gayet başarılı buluyorum. Tire'de değil, tüm Türkiye’de giderilmesi gereken en büyük şey eğitim. Ülkemizde işin ehli insanların yetiştirilmesi çok önemli. Deprem konusuna gelince, yalnızca Tire değil Türkiye depreme hazırlıklı değil. Buradaki toplanma alanlarıyla alakalı herhangi bir bilgi almadık. Afet anında nerede toplanacağımızı bilmiyorum. Bununla alakalı çalışmış bir proje olduğunu da bilmiyorum.",

"Başkanımızın çalışmalarından memnunuz. Tire’de giderilmesi gereken en büyük sorun, park sorunudur. Bu konuyla alakalı da başkanımızdan kısa sürede çalışma istiyoruz."

Ece Köseoğlu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çıkan tartışmada komşusunu vurdu
Çıkan tartışmada komşusunu vurdu
İsimler belli oldu
İsimler belli oldu