Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Artı Doğalgaz gönülleri ısıttı

Artı Doğalgaz gönülleri ısıttı
Artı Doğalgaz gönülleri ısıttı Küçük Menderes
Bu içerik 373 kez okundu.

Ödemiş’te bulunan Artı Doğalgaz ve Mekanik Tesisat Firması ortakları Arif Basmacı, İbrahim Basmacı ile Ali Ayyıldız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında gönülleri ısıtacak bir projeye imza attı.

Firma ortakları, farkındalık yaratmak amacıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki engelli ailenin evine ücretsiz doğalgaz tesisatı döşedi. Konuyla ilgili açıklama yapan Arif Basmacı, “Biz, bu projeyi bir ailenin evine ücretsiz doğalgaz tesisatı yaparak geçen yıl başlatmış olduk. Bunun dışında devam eden farklı sosyal sorumluluk projelerimizde bulunuyor. Ödemiş’teki iki ailemizin yanı sıra İzmir’de bulunan şubemiz kapsamında orada da iki ailenin evine ücretsiz doğalgaz tesisatı döşedik. Arkadaşlarımın fikriyle 3 Aralık’a kadar iki ailemizin doğalgaz tesisatlarını döşeyerek gazını açmış bulunduk. Yapmış olduğumuz bu projeyi sahip olduğumuz sağlığımızın ve varlığımızın şükrü olarak görüyoruz. Elimizde olanı paylaşmakta hepimizin sorumluluğu ve görevi. Bu gibi çalışmalara ileriki dönemlerde de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ortaklarla bir araya gelen Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ise Artı Doğalgaz ve Mekanik Tesisat ortakları adına, ”İlçemde böyle bir güzelliği yaşattıkları için çok teşekkür ederim” cümlelerini kullandı.

Ece Köseoğlu 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Ödemiş Kent Konseyi'nden Başkan Eriş’e ziyaret
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler
Şehit eğitimci anısına anma töreni düzenleyecekler