Advert
Advert

Eraser

Eraser
Eraser Küçük Menderes
Bu içerik 720 kez okundu.

Her kadın çok özel ve güzeldir. Makyaj da güzelliklerini bir adım öteye taşımaktadır. Makyaj ile ufak tefek kusurlar kapatılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı makyaj yapmak ya da kişisel bakım ürünlerinin hayatımızda önemli bir yeri bulunmaktadır. Yüzde bulunan küçük kusurları ya da istenmeyen yerleri kapatmak için Eraser kapatıcılar tercih edilmektedir. Hem kolay hem de mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

Eraser Ürünleri Özellikleri

Eraser’ın tercih edilmesinde en etkili nedenlerden biri de cilde uyumlu olmasıdır. İstediğiniz görünüme sahip olmada büyük bir yardımcıdır. Herhangibir soruna neden olmaması ve doğal bir görünüme sahip olunması sağladığı için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir.

Eraser Ürünleri ve Ton Seçenekleri

Eraser ürünlerinde renk tonlarına uygun olacak seçenekler bulunmaktadır. Açık tenli iseniz light, lightın biraz daha koyu hali nüde kapatıcı bulunmaktadır. Orta koyuluğa sahip esmere yakın bir teniniz var ise fair tercih edilmelidir. Buğday tenli bir teniniz var ise neutralizer kapatıcı kullanmalıdır.Her cilt tonuna uyacak ton seçenekleri ile teninizle bir bütün durmaktadır. https://www.cosmetica.com.tr/maybellinenewyork/ sayfası birbirinden güzel ürünleri sizlere sunuyor.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Özel Medifema'dan basına toplantı
Özel Medifema'dan basına toplantı
Cumartesi Pazarı'nda koronavirüs tedbiri
Cumartesi Pazarı'nda koronavirüs tedbiri