Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Parfüm seçiminde tüyolar

Parfüm seçiminde tüyolar
Parfüm seçiminde tüyolar Küçük Menderes
Bu içerik 640 kez okundu.

Yediden yetmişe herkesin ihtiyacı parfüm, Loris Ödemiş Şubesi’nde dört yüz çeşit kokuyla vatandaşları bekliyor. İki yıldır Loris Ödemiş Şubesi’nde parfüm satışı yapan Hatice Karatepe, kış dönemi için vatandaşların parfüm seçimlerine dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

”Herkesin yaz ve kış parfümü olmalı”

Karatepe, ”İşimi çok severek yapıyorum. Kokularla aram çok iyi. Dört yüze yakın parfüm çeşidimiz içerisinde yaz ve kış kokularımızın ayırt edici özellikleri var. Erkekler, kış döneminde odunsu ve aromatik kokuları tercih etmeli. Kadınlar da bu dönemde tatlı kokuları tercih etmeli. Yazın ise daha hafif ve ferahlatıcı kokular tercih edilmeli. Herkesin yaz ve kış parfümü olmalı. Yazın kullanılan ve herkesin kişinin üzerinde beğendiği parfüm, kışın aynı etkiyi göstermeyebilir. Bununla beraber koku;
yalnızca mevsimsel değil, kişisel olarak da kalıcılık bakımından değişiklik gösterir. Yaşa, burca, ten rengine göre koku seçilmelidir.

Bazı müşterilerimiz, uzun yıllardır kullandığı parfümün aynı etkisini göremediğini söylüyor. Biz, kokuya olan duyarlılıklarını da baz olarak onlara en uygun parfümü veriyoruz. Bununla beraber kişinin ten kokusu da parfümün etkisini çok değiştirir. Dolayısıyla biz burada onu da baz alarak müşterimize en memnun kalacağı parfümü buluyoruz.

Az bulunan kokular, Ödemiş'e geliyor

Esmer tenli insanlar; daha aromatik ve sert kokular tercih etmeli. Beyaz tenli insanlar ise daha ferahlatıcı kokular kullanmalı. Yakın zamanda niş yani başkasında olmayan ya da çok az bulunan kokularımızı Ödemişlilerle buluşturacağız. Bunun yanı sıra geçmişe yolculuk yapmak isteyen vatandaşlarımız için nostaljik kokularımızla da şubemizde hizmetinizdeyiz” şeklinde konuştu.

Ece Köseoğlu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gizem     2019-11-27 Güzel bir haber olmuş teşekkürler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UR-GE’ye start verdiler
UR-GE’ye start verdiler
"Tarafsızlık ilkesi bizim onurumuz"