Advert
Advert

Ödemiş Gençlik Meclisi’nin yeni başkanı Melis Çakıroğlu

Ödemiş Gençlik Meclisi’nin yeni başkanı Melis Çakıroğlu
Ödemiş Gençlik Meclisi’nin yeni başkanı Melis Çakıroğlu Küçük Menderes
Bu içerik 988 kez okundu.

Ödemiş Kent Konseyi’nin ikinci meclis seçimi yapıldı. Salı günü Kadın Meclisi’nin genel kurulu ile başlayan sürecin ikinci durağında Gençlik Meclisi Genel Kurulu yapıldı. Yapılan seçim sonucunda Melis Çakıroğlu, Ödemiş Gençlik Meclisi'nin başkanı seçildi. Çakıroğlu, Kadın Meclisi Başkanı Ümran Ateş ile birlikte Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi oldu. Eski otogar üstündeki nikah salonunda yapılan genel kurul sonucunda Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu'na 11 üye seçildi. 

Yeni projeler istedi

Genel kurul, divanın oluşturulması ile başladı. Divana Ümran Ateş, Egemen Atasoy ve Nehir Sayal seçildi. Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Selim Şahan’ın açış konuşmasının ardından kürsüye gelen Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı, gençlere kent konseyleri hakkında bilgi verdi. Kent konseylerinin bir kentin ortak aklı olduğunu söyleyen Taşlı, yeni seçilecek yürütme kurulu üyelerine başarılar dileyip yeni projeler üretmelerini diledi.

Oy birliğiyle seçildi

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Aday olan Melis Çakıroğlu, Erkan Kaya, Büşra Korkmaz, Damla Arı, Özlem Kazar, Engin Meydan, Mustafa Aypak, Emre Gelen, Özgür Günlü, Günay Erdal ve Gökhan Karataş, yeni yürütme kurulunu oluşturdular. Yürütme Kurulu Üyesi Melis Çakıroğlu da oy birliği ile meclis başkanlığına seçildi.

Onur Şahan

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suyun her damlasına  sahip çıkılacak
Suyun her damlasına sahip çıkılacak
Bunun adı vicdansızlık!
Bunun adı vicdansızlık!