Advert
Advert

Hizmeti ilçe sınırını aştı

Hizmeti ilçe sınırını aştı
Hizmeti ilçe sınırını aştı Küçük Menderes
Bu içerik 1002 kez okundu.

Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı’nın olay yeri inceleme ekibi, Selçuk ilçesindeki adli olayların çözülmesinde önemli rol oynuyor. Ekip, iki ilçedeki sorumluluk alanlarında yaptığı çalışmalarla suçluların yakalanmasını sağlıyor.

İlçede nüfus oranlarında yaşanan artış, hiç kuşkusuz paralel olarak asayiş olaylarının yükselmesine de neden oluyor. Kırsal bölgede jandarma ekiplerinin aldığı ek tedbirler, adli olayların daha da üst seviyeye çıkmamasını önlerken güvenlik güçleri tarafından alınan tedbirler, istatistiki verilerde de kendini fazlasıyla hissettiriyor.

 İki ilçede görev yapıyorlar

Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı, sorumlu olduğu 47 bölgede suçlulara ve kuralları ihlal edenlere göz açtırmıyor. Komutanlıktaki olay yeri inceleme ekibi, Torbalı’daki sorumluluk alanlarının dışında Selçuk ilçesinde de görev yapıyor. Ekip, gelen ihbarlar doğrultusunda Selçuk ilçe sınırları içerisindeki olay yerlerinde incelemeler yaparak şahısların yakalanması için delil topluyor. İki ilçeye hizmet veren olay yeri inceleme ekibinin titiz çalışmalarıyla olaylar aydınlatılıyor.

Haber Merkezi

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuz bin sahte oy kullanmışlar
Dokuz bin sahte oy kullanmışlar
Ayakkabıcıların yüzü gülüyor
Ayakkabıcıların yüzü gülüyor