Advert
Advert

İzmir’de “Millet” zirvesi

İzmir’de “Millet” zirvesi
İzmir’de “Millet” zirvesi Küçük Menderes
Bu içerik 336 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Millet İttifakı çatısı altında iş birliği yaptığı İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ı makamında ziyaret etti. CHP’li Yücel, görüşmenin özel olduğunu ifade ederek; “İYİ Parti İl Başkanımızla bir değerlendirme yaptık. Görüşmemiz özeldi, hem genel siyaset hem yerel siyaset, İzmir’in ihtiyaçları, İzmir’in beklentileri. Her ikimizin de görevlerinin bize yüklediği sorumluluk gereği. Zaten kendisi ile sürekli iletişim halindeyiz. Bugünde kendisiyle yüz yüze gelelim bir değerlendirme yapalım dedik. Güzel, verimli bir görüşme oldu.” İfadelerini kullandı.

“Onun öyle olmadığını kendisi de biliyor”

Tire İlçe Başkanı İsmail Güleç, Tire’de CHP’den yeterince kişinin işe alınmadığını ileri sürmüştü. Konunun hatırlatılması üzerine İYİ Partili Kırkpınar, “İsmail kardeşime buradan selam gönderiyorum. İsmail Başkanım, çok akıllı ve çok çalışkan bir kardeşimiz. Onun öyle olmadığını kendisi de biliyor. Cumhuriyet Halk Partisi ile Türkiye genelindeki iş birliğimiz devam edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuda beklentilerini yüksek tutup bir şey çıkaramayanlar hala uğraşıyorlar. Buradan bir şey çıkaramazlar” şeklinde yanıt verdi.

Bayındır’da son söz merkezin

Bayındır’da yönetimin düşmesine yönelik açıklamada bulunan Yücel, “Bayındır’da yönetim düşmüştü, yeni bir yönetim oluşturmak için çalışmaları tamamladık ve genel merkeze bildirdik. Bundan sonrası, Genel Merkez’den yapılacak olan atamaya kaldı. Son sözü Genel Merkez söyleyecek” diye konuştu.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuz bin sahte oy kullanmışlar
Dokuz bin sahte oy kullanmışlar
Ayakkabıcıların yüzü gülüyor
Ayakkabıcıların yüzü gülüyor